Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri a super soco?

Szerintetek megéri a super soco?

Figyelt kérdés

Nézegettem ilyen motorokat de picit durvának tartom az árát, ahhoz képest hogy milyen teljesítményt kapsz érte.

Ha van valakinek tapasztalata, élménye,

nyugodtan írjon.


márc. 21. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden elektromos járműnek durva az ára. Szokd meg! Más egyéb panasz?

Az elektromos járműveknél nem feltétlenül mindig csak a kW számít. Az nagyon nem mindegy, hogy a nyomaték nuláról ott van és 50-60-ig úgy gyorulsz vele mint a 4-es metró.

márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Rollerhez képest átlagban tízszeres teljesítmény, plusz design, ha ránézel.

Ez ennyiért reális, a mai viszonyok között.

Nem beszélve a komolyabb rollerek árszínvonaláról.

márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik Super Soco?
márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as: super soco wanderer-t néztem.

1.6m + még egy aksi a nagyobb hatótávért, az még +600k, így összesen 2.2m jönne ki.

márc. 22. 06:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tolonganak a soco tulajok.


Nézegettem ilyesmit, van felém egy tagnak, mindig lelkesen letakarja, hogy ne essen rá az eső.

2500w 45 km/h 2,2 M-ért kicsit soknak tűnik nekem.

Inkább vennék egy használt robogót 50 000-ért, erősebb, gyorsabb, nagyobb, vízállóbb. Lerakja az ember egy garázsba és 30 év után is tud vele járni. Annyi, hogy nem villanymotor hangja hanem hajszárító, varrógép, vagy ketyegő óra hangja van a fordulatszámtól függően. 2,2-ért már használt elektromos autót is kapni.


Néztem egy nagyobbról, hogy mit írnak, hát nem jókat:

[link]


Ez az 50-esnek megfelelő villany teljesítményes 125-ösözés működhetne, de konstrukciós hiba miatt késve indul meg az elektromos moped. Kifogásolják még a rossz minőséget, a rossz hatótávot, drága és nehezen elérhető pótalkatrészeket.


Valószínűleg még a rendőr is egyfolytában üldözi, hogy úgy néz ki mint egy motor és nincs rajta rendszám.

márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!