Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem lehet felemelni az...

Miért nem lehet felemelni az autót?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek van egy 2008-as Skodája, aminek rozsdásak az emelési pontjai, a szerelő nem akarta felemelni, pedig van 4 oszlopos emelőjük, tehát nem érintkezne a karosszériával. De azt mondta, hogy ő nem tudja így felemelni.
ápr. 9. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Az emelöpontok meg vannak erösitve, hogy ott emelhetöve väljon a kocsi, ha szet van rohadva akkor bärmikor leszakadhat a kocsi az emelöröl ezzel balesetveszelyt idezve elö. Lakatoltassa ki a haverod a kocsit, vagy adja le bontoba...
ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hypno ***** válasza:
Bármivel emeled nagyjából ugyanazokat az emelési pontokat használod, csak más eszközt.
ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Hogy sikerült egy 2008-as skodát így elrohasztani?

Nekem a 92-es fosastrám bárhol emelhető, pedig én is paráztam, hogy benéz az utastérbe a hidraulikus emelő.

ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mondjuk az oszträk meg a nemet az nem csak tud hanem szeret is sozni telen... pont most toldott bele a szerelöm a kocsiba egy fel täbla lemezt emiatt...
ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
#4 Érdekes, ezt a télen sózást sokat szidják, valamennyire jogosan is, de mediterrán országokban meg Nagy-Britanniában ahol alapból a szél is sós nem rohadnak így szét az autók.
ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De pont ez az, hogy az a fajta nem az emelési pontoknál emeli, hanem a kerekeinél... tehát a kasztnival nem is érintkezne.

Nem 2008-as, 2003-as Superb, elírtam a kérdésben.

Most szeretné rendberakatni a karosszériát.

ápr. 9. 12:43
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem az emelési ponton a küszöbön kell emelni a régi kocsit, hanem bentebb a lengőkaroknál. Nem értem egy szerelő ezt nem tudja? Szerintem tudja csak csinálja a fesztivált, hogy ne kelljen vele foglalkozni :D
ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Igen, vagy nem akar vele foglalkozni, vagy azért mond ilyeneket, hogy a kérdező erre az "és amúgy ha a pénz nem számít, mennyiért vállalnád?" kérdését előcsalogassa. El kell vinni normális szerelőhöz. Nekem amikor először járművem lett megtaláltam a jó szerelőt, csak hozzá járok. Nem is próbálna átverni, meg nem is mond olyat, hogy nem vállal valamit. Benne van a munkám, hogy ilyen szerelőm legyen, de ilyen az élet.
ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Amíg a rohadékoddal szenved, annyi idő alatt megcsinálhatna 2 normálisat.

Minek csináljon magának problémát?

ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Fel lehet azt emelni, meg akkor is ha konkretan nincs alatta kuszob. Bolcsoknel siman fel lehet tamasztani, csak ugye az nem 2 perc, mivel szintezni kell. De egy normalis muhelyben erre fel vannak keszulve.
ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!