Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek kezdő motorosként...

Szerintetek kezdő motorosként milyen felszerelést érdemes venni? Az olcsóbb ruházat is meg tud védeni?

Figyelt kérdés

Komplett ruházatot akarok, kesztyű, csizma minden. Viszont egyelőre csak 1 szett kellene. A kérdésem az lenne, hogy elég lehet egy olcsóbb minőségű ruházat itt az elején? Jó időben gondolkodva, tavasztól őszig maximum.

Tehát így elsőre az 50-60 ezer forintos textil kabát és nadrág is elég? Bukósisakból mondjuk 60-100 között lehet kapni olyat, ami azért elfogadható? Illetve láttam, hogy 20-30 ezer forint körül már lehet venni gerincvédőt is, ez milyen minőséget képviselhet?



ápr. 15. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, én is ilyesmi árkategóriásat hordok. Itt ami a lényeg,az a benne lévő protektorok, és sok esetben csak a nevet fizeted meg. Így is olyan 200 ezerbe volt mire felöltöztem.
ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezekben nem igazán védelemben van különbség, hanem kényelemben. Egy magasabb kategóriás sisakban lesz napszemüveg, bogárháló, extra párnázások, navigációnak hely, egy kabátban/nadrágban mindenféle kivehető betét, szellőző, zseb, erősítés.
ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj utcán közlekedni, és ezt mindenféle rosszindulat nélkül írom. Évekig motoroztam, de visszatértem az offroadhoz.
ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam, hogy azért nem sima melegítőt adnak ebben a kategóriában. :D

Viszont lehet kitolom a keretet egy picivel és még beszerzek gerincprotektort és csípővédőt is.

Off-road engem nem vonz. :(

ápr. 16. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, én évekig mentem turasporttal úgyhogy 50et akkor mentem mikor kijottem otthon az udvarból. 2009 óta nagy motorozok, a kocsi mennyisége 3szorosra nőtt, te hiába figyelsz, ha az autós nem. Egy rossz mozdulat, és meghaltal vagy egy életre lenyomorodsz. Barátom 60al koccolt le egy 1es Swiftet egy gsxrel, halistennek nem lett baja de ripityara törte a motorját.... És nem ő volt a hibás.



Ui:Ugy nemtudhatod mi vonz, ha ki se próbálod.


Ha mégis utcán mocizol akkor viszont baleset mentes motorozast, és széles utat kívánok!

ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!