Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros ruhába milyen protekto...

Motoros ruhába milyen protektort raknak, érdemes cserélni a gyárit vásárlás után?

Figyelt kérdés

Helo!


Kezdő motorosként milyen kabát, illetve nadrág javasolt (azon kívül hogy motoros)?

Én alapjáraton nagy robogóban gondolkodom, max 500 cm^3-is kisebb naked motor (MT-03 és társai), nem cél hogy 200-zal repesszek az autópályán, de ha meg elkenődik az ember akkor nem árt ha ér is valamit a rajta lévő ruha és nem nyúzza le a bőrt róla az aszfalt.


Így látatlanban sixgear Slash és sixgear vikran-t néztem, mellé egy sixgear drake nadrágot, ezt elvileg össze tudom cipzározni, hidegebb időben talán nem hátrány.

Ezekben nem tudom mennyire jó a gyári protektor (már ha van)? Vagy esetleg érdemes más márkát nézni? Fontos, hogy nagy méretű legyen, 4-5xl körüli.



2023. febr. 15. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2023. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A protektor csere nem érdemes ilyen kis szinten, vagy más márka a nem érdemes? :)
2023. febr. 15. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit kérdeztél, azt nem érdemes.
2023. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké értem, köszönöm szépen.
2023. febr. 15. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!