Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 320 Cabrio vagy Mazda MX5...

BMW 320 Cabrio vagy Mazda MX5 Cabrio?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 árba lehet már kapni.


Mik a tapasztalataitok velük ?


2011. jún. 18. 22:18
1 2
 1/19 anonim válasza:
a bmw jobban néz ki:D gondolom többet is fogyaszt...:)
2011. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
A BMW az sokkal jobban néz ki, de én a Mazda MX5 Cabrio-t választanám, mert egyszerű, könnyen kezelhető, nem kerül sokba és a szervíz sem drága.
2011. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Bayerische Motoren Werke

Sokkal szebb.

2011. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ebben a kategoriában az mx5 a legjobb,

megbízhatóságilag is jobb , fogyasztásilag is...ez tény.

De ha neked a bmw tetszik jobban akkor azt vedd meg.

2011. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Öööö....

A Mazda egy 8M-ós autó, míg a BMW egy 13M-s autó. Mégcsak nem is egy kategóriásak és messze nem egy árban vannak (már ha új autóról beszélünk)


A fogyasztásuk amúgy majdnem tök ugyan annyi, a 320i bmw 6,8-7,3 míg a Mazda 2,0 MT 7,1-7,8 (vegyes érték mindkettőnél). Bár nem gondolom, hogy egy ilyen kategóriás kabriónál az számítana mennyit fogyaszt a gép...


23:02:

Ez miért terjed mindenhol, hogy a BMW sz@r, szétesik és drága szervízelni? A BMW szó nélkül ad 100.000 km vagy 5 év teljeskörű garanciát még a kopó alkatrészekre is + 5 év ingyenes segélyszolgálatot, de akinek ez nem elég lehet hozzá venni 6 év / 150.000 km teljes garancia + kopóalkatrész cserét 7 kilóért.

A Mazda 3 év garanciát ad, a szervízelés nincs ingyen, kopóalkatrészt nem cserélnek ingyen és el is veszted a garanciádat ha nem hordod szakszervízbe a gépet ugyan úgy k*rva drágán, mint bármelyik szakszervíz más márkáknál. Illetve a 150.000 km kiterjesztett garit náluk is pénzért tudod megvenni (de kopó alkatrészre ugyan úgy nem vonatkozik.)


Mondom ezt úgy, hogy egy 300.000 km-t futott BMW-m van, amiben 280-nál kellett turbót cserélni, azon kívül semmi nem kopót.

2011. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és azt az apróságot el is felejtettem, hogy a 320 cabrio 4 személyes, míg a Mazda 2...


Meg szerintem baromi ocsmány is, de ez egyedi ízlés kérdése.

2011. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

sehova nem írtam hogy sz@r de ha a két autómárkát kell összehasonlítani akkor tájékozodásom szerint a mazda messze megbízhatóbb. mért terjed el a bmw rossz híre. itt egy példa:Egyik Gyik válaszolo: "Kedves kérdező. Ez nem a reklám helye de egy elég színvonalas bmw szervizem van. ÉS hogy miért színvonalas és nagyon jól felszerelt??

Hát mert létezik az AUDI és a BMW. Amiket szerelünk. Könnyű szerelni mert szinte semmit sem kell benne javítani csak cserélni. De azért ezek mind nagy összegek. És minden tulajdonos minimum kétszer félévente megjelenik nálunk különböző hibákkal, és nem azért mert rossza a szervizünk hanem egyszerűen csak szar a konstrukció (ami nekünk nagyon jó). És nem véletlenül szar, hanem direkt így készül.

És a kuncsaftok mindig kérdezik miért adtam el a bmw-ét meg hogy miért egy toyotám van.

Remélem te sem a zsebed sosem fogjátok ezt tapasztalni.

sok sikert hozzá."


Évek ota látogatom a gyik-ot és nem egszer és nemis kétszer láttam már ilyen hozzászolásokat a bmw-röl. Hozzáteszem hogy bár ne láttam volna mert van egy két bmw széria ami nagyon tetszik de ezek után nem hinném hogy megveszem.

amit leírtál fogyasztásokat szerintme azok nem fedik a valóságot egyiknél sem de akkro biztos ugy van ahogy te mondod. arrol már ne is beszéljünk hogy a bmw sose volt hires az alacsony fogysztásrol. nah mindegy felülem 750i-t is vehet a kérdező én csak leírtam amit tudok . üdv!

2011. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"És minden tulajdonos minimum kétszer félévente megjelenik nálunk különböző hibákkal"

Ez ha igaz lenne akkor régen csődbe ment volna a BMW....

Akkor mindenki vett volna Mercedest.

Nem gondolod?

A Mazda szerviz miből él meg? Abból hogy BMW-ket javít?

NEM!Mazdákat.

Tehát.......

2011. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
most engem hiába szidsz nem én írom le ezeket hanem olyanok akik ezt tapasztalják. gondolom neked is bmw-d van azért véded ennyire. nekem tökmindegy hogy ki mit vesz ha baj lesz vele nem az én pénztárcám bánja.
2011. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Vw Polom van.

Na meg igazam.....

Szép napot!

2011. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!