Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől függ, hogy az autó...

Mitől függ, hogy az autó központizár/riasztó távírányítóját milyen távolságból érzékeli az autó?

Figyelt kérdés
Kicseréltük az elemet, de szinte csak közvetlen közelről nyitja/zárja. Más???
2011. aug. 17. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elemtartóban az érintkezőket meg kell csiszolni. De ha az álladhoz rakod a távirányítot, majd a kocsi felé nézel megduplázza a távolságot (nem vicc, próbálja ki bárki, a koponya visszaveri és felerősíti a rádió hullámokat)
2011. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jézusom erre nagyon kiváncsi vagyok, holnap kipróbálom, remélem nem versz át :D
2011. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nálunk nem jött be koponyás módszer, de jót mosolyogtunk rajta, legalább azt megérte!!!
2011. aug. 18. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:
pedig nem kamu, én alkalmazom ezt a módszert.
2011. aug. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor nálunk nem tudom miért nem jön be. Kicsit messzebbről érzékeli, ha a máshogy fogjuk, hogy a kéz nem árnyékolja le annyira akkor. Nem tudom ezek hány féleképp működnek.
2011. aug. 19. 08:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Neked azért nem megy, mert nem volt olyan öböl háborús sérülésed, ami miatt platina lapot építetek volna a koponyádba xD


Autóban a vevő oldalon vmi oxidáció vagy érinkezési hiba , ami gyengítené a jel vételi lehetősét?

2011. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 msebi06 ***** válasza:
Én még a Top Gearben láttam ezt a koponyás módszert, kipróbáltam és tényleg működik kb dupla távolságról is.
2013. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze ,hogy működik. Csak azt hitték, viccelek.
2013. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!