Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A renault magnum kamion miért...

A renault magnum kamion miért olyan népszerű?

Figyelt kérdés

Itt erre amerre én lakom csak azt hallom ha a kamionok szóba jönnek hogy rönó magnum így meg úgy..

Szerintem meg egy olyan ormótlan csúnya alaktalan valami...

Mitgondoltok erről?


[link]

Hát hogy néz már ki?

Magasabb mint hosszabb.. XD


2011. okt. 23. 13:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez olyan dolog,hogy kinek a pap kinek a papné. Mindenki mást és mást lát szépnek és jónak fogalmazhatnék úgy,hogy szimpatikusnak. Akár ha a szinészek terén nézzük a dolgokat, nemtetszhet mindenkinek Arnold Schwarzzeneger és London sem mindenkinek a kedvenc városa, és persze a Renault Magnum sem tetszhet mindenkinek. Nekem aztetszik a legjobban és a többi meg nemérdekel,hogy ki mit gondol róla. Amugy meg kit érdekel milyen kamionnal járok, csak ne 1000eurokat dobáljonak hanem fizetnék meg a kamionosokat Magyarországon. Itt meg sok azon vitatkozik,hogy a Man miértcsak 60nal megy föl az emelkedőn... kit érdekel mennyivel megy föl,amikor nemfizetik meg az embert.... Pénz a lényeg... itt nem.ri meg a kamionozás,én azértsem csinálom itt
2012. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 csikajrobika válasza:
Hát nekem telejsen más a véleményem a magnumrol!Bár a formája tényleg nem valami szép,de én már vezettem és nagyon nagy élmény!De nekem alakra a Volvo a favoritom
2012. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Dóórika92 válasza:

Hát, én meg pont magnumot nem vennék semmi pénzért bár el lehet férni benne. Amivel a legrosszabb a tapasztalatom az a Volvo! 2 nap alatt 4 kezes fuvarban számtalanszor vertem be a fejemet a szarul elhelyezett polcok miatt, meg a rosszul kialakitott formája miatt, pedig csak 160 centi vagyok! És egyik ágyon sem lehet normálisan felülni. Amire én esküszöm, az a daf 105.460 ssc, övé a mezőny legnagyobb fülkéje, és emelkedőn sincs gond vele! :)

Egy hölgy sofőr véleménye :)

2012. okt. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

egy hölgy sofőrnek üzenem: hogy nehogymár beverd a fejed a volvoba 160centivel,hát hajolj le és figyelj oda :) Ezek aztán a nagy gondok,hogy nembirok hintázni egy kamion fülkében....

Sok cég 410-es Daffokat vesz,a fogyasztás miatt. Ahol 22literekkel kel elmenni az nem mindegy,ittis a pénz a fontos a cégvezetőknek...

2012. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A hölgy sofőrnek üzenem Nem jössz el velem négykézben Új euro 6- daf a legnagyobb fülkés tető lámpás 27000 km -el szerintem jól meglennénk :)
2016. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!