Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek milyen tapasztalata,...

Kinek milyen tapasztalata, véleménye van VOLVO S40 1,6 benzines autóról?

Figyelt kérdés

Kedves Válaszolók. Főleg 2000-2001-es évjárat érdekel. Fogyasztás , meghibásodás,kényelem,menetdinamika, stb.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2011. nov. 14. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek ilyen van.

Volvo. Nem rossz kocsi. Megbízható, biztonságos. Csak... A menetdinamika. Az 1.6-os szerintem nagyon kicsi. Nagyon lomha.

2011. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó autó de ha teheted ne 1600 köbcentist vegyél hanem nagyobbat vagy esetleg dízelt.
2011. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Volvo-k jó kocsik de az 1.6 benzinmotor nem tudja megmozgatni azt az autót. Inkább nagyobbat lehetőleg dízelt érdemes venni . Egyébként sokkal jobb választás autó mint a francia és olasz hulladékok.
2011. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2000-es évjáratú 40-esem van 1.6-os. 2,5 éve használom 34 ezer KM-t tettem bele és a kopóalkatrészeken(olaj, szűrők, fék) kívül semmit nem kellett vele csinálni. A fogyasztás/menetdinamika egy kényes pontja a dolognak, fogyasztani fogyaszt viszonylag sokat nekem olyan 8 körül, de főként országúton járok, viszont ez a 109 ló kevés a nagy, nehéz kasztninak. Egyébként a futómű szerintem nagyon jó. Az üléseket minden S40 tulaj csak dícséri akiről hallottam. Szóval így a (kicsit hosszúra nyúlt) válasz végére tanulságul: Jó autó az S40, DE én nem 1.6-al venném, hanem minimum 1.8!
2011. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Egy igazi fos. Renault származék váltója van, egy gyenge motorral egy jó nagy 1,3 tonnás kasztnival. Nem adtam volna magyar típusengedélyt sem ilyen szarra, csakis a nagyobb turbóbenzines motorokkal.
2012. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

" Egy igazi fos. Renault származék váltója van,..."


Hajtsad csak a suzukidat öreg!

2012. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!