Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Diákként vásárlási szándék...

Diákként vásárlási szándék nélkül elmegyek egy tesztnapra, nagyon kinéznek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az új volvo v40, és most lesz tesztnap, ezért gondoltam kipróbálom. Egyszer majd veszek egyet, de nem most 20 évesen, diákmunkából összekeresett párezer forintból:D Ha odamegyek egy 14 éves kocsival, engednek vezetni, vagy elküldenek?
2012. júl. 11. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van 2 éves jogsid akkor elvileg engednek vezetni.
2012. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 intrepid ***** válasza:
Egyszer odamentem félrészegen, lejárt orvosival, és kipróbálhattam a kocsit. Nem ez a cég volt.
2012. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg engednek, mert bár pontosan tudják, hogy nem vagy potenciális vevő, az ott lébecoló szervezőknek teljesen mindegy, kit engednek vezetni és mivel a balhét is kerülni akarják inkább lesz@rják.
2012. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez a tesztnap egy reklám. ők is tisztában vannak vele hogy az ott lévő emberek közül alig lesznek páran akik vásárolni is fognak. biztos hogy nem fognak elküldeni.
2012. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kedvesek meg jófejek lesznek, engednek majd vezetni (egy kicsit), mert a jövőben akár te is lehetsz majd potenciális vevő - az meg ugye egy márkának sem jó, ha egy tesztnapon riasztják el a jövő nemzedékét a Volvózástól, de azért mint minden rendezvénynek ennek is vannak szabályai és a márkakereskedő sem hülye - ha 8 üzletember meg 2 suhanc várakozik tesztautóra nem téged fognak előrevenni.
2012. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Csomó ilyenen vettem már részt, de még én sem vettem semmit, nem para:D Az egész lényege h az érdeklődőknek lehetőségük van kipróbálni az adott típust, lényeg h érvényes jogsid legyen. Tökmindegy milyen kocsival mész oda.
2012. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És feltétel a 2 éves jogsi? Nekem sajnos csak októberben lesz annyi.. Egyébként hogyan zajlik egy ilyen rendezvény? És kb. mennyien szoktak lenni? a v40-nek ez lesz a premierje, gondolom lesznek páran.. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. júl. 11. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:

azt szerintem az autószalon dönti el hogy hány éves kell hogy legyen a jogosítványod. lehet hogy az egyik helyen 1 év máshol 2 év.

hívd fel őket vagy írj egy e-mailt és elmondják.

2012. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]


Itt is kilehet tölteni az adatlapot, vagy menj be személyesen. Mondd el h a tesztvezetésre jöttél, lefénymásolják a jogsit, személyit, utána várod h sorra kerülj. Változó h mennyien vannak.

2012. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!