Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtan szeretnék venni...

Mindler Krisztián kérdése:

Használtan szeretnék venni egy AUDI A8 quattro 4.2 Tiptronic, Évjárat:1997/5-os autót! Tudni szeretném, kb: mennyi az átlagfogyasztása bp-en belül?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 13:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy városon kivül 80-nal haladva (semmi lassitás vagy gyorsitás) fogyaszt 10 litert egy 4.2-es motor. Az eladó nagyon szeretné már eladni az autót. Egyébként az a véleményem, hogy ha az A6 2.4 és az A8 4.2 közül kéne válasszak, mégis az A8-at venném, mert a 2.4 is sokat fogyaszt és ha sokat tankolok, akkor tankoljak egy V8-as igazi luxusautóba. Egyébként nem értem miért kell anyyira lebeszélni a kérdezőt erről az autóról, mindössze annyi a lényeg, hogy legyen sok pénz benzinre meg alkatrészre. Ha meg nincs, akkor meg ne vegye meg. Ennyi.
2012. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Értem! Szerintem senki sem születik tökéletesen! És mivel egy autóról beszélünk, nem egy bicikliről, amit szinte bárki össze tud rakni, nem kell a másikat le nézni, azért mert nem ért hozzá! Többek közt, ezért írtam ide, mivel itt sok tapasztalt ember van! (De van, aki csak "BUNKÓ")!
2012. dec. 20. 18:35
 23/25 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem értem miért kell anyyira lebeszélni a kérdezőt erről az autóról, mindössze annyi a lényeg, hogy legyen sok pénz benzinre meg alkatrészre."


Én nem lebeszélni akarom. Vegyen A8-at vagy A6-ot, amikor az S80-at vettem én is megnéztem pár 4.2-es A8-at. De ne a legolcsóbbakat vegye, mert abba, csak feleslegesen fogja beleverni a lóvét és soha nem lesz az igazi.

Akkor inkább nézzen meg pl egy ilyet:


[link]


Ez legalább jól néz ki. Vagy itt van pl ez végig vezetett szervizkönyvvel, valós km-rel, igaz ebben 335 000-van, de meg lehet nézni ennek a belsejét, meg a 200 000-rel hirdetett A8-ét:


[link]


Ha ilyen a 335 000-res, akkor az mennyit futhatott, ami le van lakva mint a szemét? 450?500?600 000 ? :)


Ha ilyet akar, hát vegyen ilyet. De akkor olyat vegyen, amit örömmel fog használni, ne olyat, amivel csak szívni fog.....

2012. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

[link]


Szerinted ez az autó, így milyen jó?!

2012. dec. 21. 09:57
 25/25 anonim ***** válasza:

Pofásabb, mint a fél milliós társai, de a bőrön itt is látszik, hogy megfordult már legalább kilencszer a föld körül :)

Műszakilag biztosan jobb, mint az olcsók,ezt a Porsche Hungáriánál megmondják neked 25 000-ért.

2012. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!