Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan aki autókeresked...

Van itt olyan aki autókereskedésbe vagy kölcsönzőbe dolgozik (autótesztelés)?

Figyelt kérdés

Szeretnék kipróbálni pár autótípust (igazából minél többet) mert nagy autórajongó vagyok, de mégse állíthatok be egy szalonba vagy egy használt telepre, hogy hagy vezessek onnan mondjuk 10-20 autót. De ha ismernék onnan egy kereskedőt vagy olyan valakit aki tud segíteni hogy végignézegethessem az autókat, beindíthassam őket, és kerülhessek is velük egy kisebb kört, persze normális keretek között (nem széthajtva az autókat) úgy már megoldható lenne szerintem. Természetesen nem ingyen várnám el, megegyeznénk vmilyen összegben, amiben benne lenne az üzemanyag, autók használati díja, 1 ember óradíja aki felügyeli az egészet, stb..

De mégis olcsóbb lenne mint 1 teljes napra kibérelni több tucat autót, meg időben is hamarabb le lehetne zavarni.


Tud valaki ebben segíteni?


2013. ápr. 7. 14:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%

Így szoktak kezdődni a "próbaúton összetörték a tízmilliós autót" kezdetű hírek.

Amúgy mgyar ember puskát, asszonyt, fogkefét, autót nem ad kölcsön.

2013. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tesztvezetésre is idadják, meg a használt autókat is szokás elvinni 1 körre. Így is csinálhatnám h kamuzok és kipróbálom őket egyesével, de én mégis megmondanám az igazat és fizetnék érte is akár! És nem pár 1000ft-ra gondoltam hanem inkább 100.000 -s nagyságrendre ;)
2013. ápr. 7. 22:55
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi pénzért már jobban jársz, ha bemész egy kölcsönzőbe és fél -fél órára elviszed a kocsikat X pénzért.
2013. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
És szerinted ott belemennének ilyenbe?:O
2013. ápr. 10. 20:17
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
pont erre vannak a tesztnapok, nyílthétvégék! én tegnap voltam soltvadkerten a wv-nál nyílt napok vannak asszem szerdáig, és van legalább 15autó, és mindel lehet menni, én 3 autóvan mentem egy wv kafeg-el, egy tiguannal, és egy shirocco-val a shiroccoval a 200km/h megvolt! tehát nem kell 90-el menned, beül mellég egy ott dolgozó, és elmehetsz 10-15 percre vele! ő megmondja hogy merre lehet vele menni, ott ül melletted, és nyomhatod neki!
2013. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
ja és még annyi, hogy vezetés előtt felírják az adataidat, jogosítvány számát, meg hogy érvényes e a jogsi, és aláíratassák veled, meg azt is hogy 100%-lékban minden felelősség rajtad van, tehát ha összerötör 100%-lékban fizetned kell a javítást!
2013. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Azokra én is eljárok már több éve ^^

minden évbe megrendezik és hetente más a helyszín, és olyan 2-3 autót szoktak engedni fejenként :)

persze ha elutazgatok több szalonba is akkor mindet vezethetem :D

2013. máj. 19. 20:36
 8/24 anonim ***** válasza:
20%
ez milyen beteges mánia? én biztos nem engedném, azok az autók nem azért vannak hogy te szórakozásból kipróbálgasd utána meg valakinek eladják. olyan telep ahol ilyet engednek ott autót nem vennék.
2013. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Te jó nagy suttyó lehesz utolsó -.-

Attól mert te otthon ülsz egész nap és unatkozol más még élvezheti az életet ;) Az nem beteges ;)


Egyébként meg ha nem tudnád ott több 1000 ember kipróbálgatja az autókat és azt veszed meg te is ha ott vásárolsz.. ez a plusz 1 már nem igazán számít ;)

Ha meg nem akarsz ilyen kocsit akkor vegyél újat..

2013. júl. 11. 19:54
 10/24 anonim ***** válasza:
33%
Azért ne haragudj de te már csak tudod hogy itthon unatkozom. És nem mindegy hogy valaki azért próbálja ki mert esetleg meg akarja venni vagy mert "így élvezi az életet".
2013. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!