Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan aki autókeresked...

Van itt olyan aki autókereskedésbe vagy kölcsönzőbe dolgozik (autótesztelés)?

Figyelt kérdés

Szeretnék kipróbálni pár autótípust (igazából minél többet) mert nagy autórajongó vagyok, de mégse állíthatok be egy szalonba vagy egy használt telepre, hogy hagy vezessek onnan mondjuk 10-20 autót. De ha ismernék onnan egy kereskedőt vagy olyan valakit aki tud segíteni hogy végignézegethessem az autókat, beindíthassam őket, és kerülhessek is velük egy kisebb kört, persze normális keretek között (nem széthajtva az autókat) úgy már megoldható lenne szerintem. Természetesen nem ingyen várnám el, megegyeznénk vmilyen összegben, amiben benne lenne az üzemanyag, autók használati díja, 1 ember óradíja aki felügyeli az egészet, stb..

De mégis olcsóbb lenne mint 1 teljes napra kibérelni több tucat autót, meg időben is hamarabb le lehetne zavarni.


Tud valaki ebben segíteni?


2013. ápr. 7. 14:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Menj el magánszemélyekhez eladó autókat megnézni. Ott tudod igazán megtapasztani, mennyire le lehet lakni egy-egy autót. Ha őszinte akarsz lenni, mondd el, mit akarsz és fizesd a benzint, elzavarni nemigen fognak. Vagy menj el valamelyik sofőrszolgálatos céghez dolgozni. Nagyon szar meló, előfordul, hogy egész éjszakára kinn felejtenek a puszta közepén, nem is fizet jól, de legalább vezethetsz. Jobbára új autók vannak, de néha feltűnik néhány nagyon megkímélt használt gyöngyszem (én pl így vezettem régi Lexus IS200-at).
2013. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Kinéztem párat:


[link]

[link]

[link]

2013. dec. 17. 19:58
 23/24 anonim ***** válasza:

én egy bobcat-tel is ellennék az udvarba.

Azt is tudsz náluk bérelni


[link]


Én egy porshe 911 szeretnék kipróbálni.

2013. dec. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
2013. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!