Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan aki autókeresked...

Van itt olyan aki autókereskedésbe vagy kölcsönzőbe dolgozik (autótesztelés)?

Figyelt kérdés

Szeretnék kipróbálni pár autótípust (igazából minél többet) mert nagy autórajongó vagyok, de mégse állíthatok be egy szalonba vagy egy használt telepre, hogy hagy vezessek onnan mondjuk 10-20 autót. De ha ismernék onnan egy kereskedőt vagy olyan valakit aki tud segíteni hogy végignézegethessem az autókat, beindíthassam őket, és kerülhessek is velük egy kisebb kört, persze normális keretek között (nem széthajtva az autókat) úgy már megoldható lenne szerintem. Természetesen nem ingyen várnám el, megegyeznénk vmilyen összegben, amiben benne lenne az üzemanyag, autók használati díja, 1 ember óradíja aki felügyeli az egészet, stb..

De mégis olcsóbb lenne mint 1 teljes napra kibérelni több tucat autót, meg időben is hamarabb le lehetne zavarni.


Tud valaki ebben segíteni?


2013. ápr. 7. 14:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Én ugyan nem haragszom ;)

Csak nem én kezdtem a bunkózást ;)

2013. júl. 12. 13:22
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ha valaki kereskedésben, vagy kölcsönzőben dolgozik, neked, akit nem ismer, csak úgy odaadná az autót néhány körre. Szerintem még az ismerősöknek sem adhatják oda az autókat csak úgy. Nem fognak 1 embert melléd állítani és nem fogják a minimum időnél, vagy összegnél kevesebbért odaadni az autót, még ha te lennék a miniszterelnök, akkor sem. Hivatalosan, pénzért igen, mint mindenki másnak. De akkor minek kellene ehhez ismerős? :) Bemész, kifizeted a minimum időt, viszed.
2013. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem dolgozok kereskedésben, meg autóbérlő helyen, de tudnék neked ajánlani pár típust, ami az enyém és vezethetnéd, meg megmutatom én is hogy kell velük menni.

Ha érdekel mondok pár típust.

2013. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Természetesen érdekel :)
2013. nov. 10. 23:38
 15/24 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, ha van valami jó kocsi, minimum 2-300 lóerő és vezethetném én is, akkor beszállnék a költségekbe 20-30 ezer forinttal ;)

Ha van valami írj vagy írjatok privátot bármi érdekel, én is így vagyok ezzel, hogy szeretnék sportkocsikat kipróbálni csak sajnos nincs ismerős. :(

2013. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

de ha valami nagyon jó kocsi lehet több pénzem is lenne rá... :)

előző vagyok.

kérdező: nem lenne kedved közösen kivenni valamit? megoszlanának a költségek meg esetleg 1-2 havert beszervezni ilyenek

2013. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"valami jó kocsi, minimum 2-300 lóerő"


Hát persze...

Pont az ilyeneknek tartogatják ezeket a sokmillás autókat, hogy a friss jogsitokkal ezeken gyakoroljatok.

2013. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%

Egy kereskedésbe ne menj vissza többször, a harmadik alkalommal már ki fognak dobni.

Én is ezt csináltam 18 évesen, 3 hónap alatt 26 autót próbáltam ki szalonokban. Jó tapasztalatszerzés, és jó alkalmazkodóképességet ad. Ha már vezettél 100 autót, akármibe ülsz, egyből tudod normálisan vezetni.

A 100%-os felelősségvállalás szerintem teljesen helyénvaló, a tesztautókat pedig nyomott áron szokták eladni. Aki eleve falábú, annak tökmindegy, hogy hogyan volt bejáratva az autó, annak tökéletes a tesztautó is.

2013. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Én is így járkálok, csak már szinte az összes új típust vezettem, és már a használtakra is kiváncsi lennék. Egy 10 éve megjelent típust sajnos nem tudok kipróbálni csak így, pedig azok is érdekelnének. És nem több100 lóerős verdákat akarok meghajtani hanem átlagautók vezethetőségére vagyok kiváncsi. Pénz nem akadály, ha egy nagyobb telep feltud mutatni egy egész jó flottát akkor akár 100e ft-ba is meg tudunk állapodni 1-1 körért azokkal amik tetszenek, mondjuk 10-20
2013. dec. 4. 13:11
 20/24 A kérdező kommentje:

autót egyszerre.

Ilyen átlagautókra gondolok mint, opelek , fordok, vw-ek, seatok, skodák, stb..

2013. dec. 4. 13:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!