Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom átkötni az Opel...

Hogyan tudom átkötni az Opel Astra F tompított fényszóróit?

Figyelt kérdés
Úgy akarom átkötni a tompítottat, hogy ráadom a világitást, ha mozog a kocsi akkor kapcsolja fel a tompított fényszórókat. Ha megállok a kocsival kikapcsolja. Egy relével oldanám meg a dolgot, csak azt nem tudom, hogy honnan tudok venni egy jelet. Honnan tudja a relé hogy mozog a kocsi? Én a gyári rádió csatlakozóban lévő sebesség jelet néztem ki magamnak. Szerintetek?

2013. dec. 19. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem egyszerűbb figyelni rá hogy felkapcsold és le ha úgy van?


Ez még balesethez is vezethet...

2013. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szerencsés, ha megállsz majd egy pirosnál rögtön lekapcsol. Persze felülbírálhatod, de az izzónak nem lesz hosszú az élettartama. Akkor már inkább működjön mindig ha jár a motor. Egy jel a generátorról + pár mp késleltetés hogy ne legyen fesz.ingadozás.
2013. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem okos ötlet, főleg ha Murphy szabályai szerint majd pont egy sötét országúti szakaszon, kanyarodás (akarom mondani ívmenet) közben, 90 km/h-val közlekedve fog elmenni a jel valami hiba miatt és kikapcsol a világításod.
2013. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor valószínüleg marad igy ahogy van. Köszönöm a tippeket ;)
2013. dec. 19. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Drl t szoktak, gyujtashoz v jaro motorhoz relezni, de tompitottat?

Max ugy kotnem be: h sebesseg merorol szednek jelet, de ki neked kelejen kapcsolni, bar ez is megszivathat.

Csak beugrassz odebb alni, azt fenn marad (nem tudom h a sipolo a kapcsolot figyeli e) nem jelez...

2013. dec. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!