Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Audi A7-esen mennyire...

Egy Audi A7-esen mennyire veszi észre az átlag ember, hogy ez nem egy sima normál pár milliós Audi, hanem több, mint 10 milliós?

Figyelt kérdés
illetve a hátsó spoiler kézzel kapcsolható, szóval úgy hagyható ?
2014. jan. 16. 00:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10%
Engem pl.az izgat legkevésbé hogy kinek milyen kocsija van.Mellesleg egy patika állapotú 1200-as Ladát jobban megnézek mint egy tucat stílusú Audi A7-et.
2014. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%

Átlagembert kb. annyira fogja foglalkoztatni, mint hogy a felső tizezerben kinek mennyibe került a manikürje: semennyire.

Nem mellesleg ha csak nem érdeklődik az autok iránt az az átlagember akkor kb annyit fog róla megmondani hogy audi és kész, nem fogja fejben tartani az árától kezdve a fogyasztásán ás minden adatát.

2014. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

Tucatstilusú A7? Láttatok már A7-et, vagy CLS Mercedest?


Na mindegy, a lényeg, hogy a legszebb Audi, és ki fog tűnni az A4-ek közül, ha már ez a lényeg.

2014. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Talán ha valaki a hátulját nézi, de amugy semmi extra nincs benne, csak annyi hogy a hátulja nem a megszokott, bár hogy is mondjam szerintem nem igazán előnyös ez a fajta megoldás, de audi biztos jobban tudja.
2014. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Akkor mondjatok ilyen modellt, amiről lerí az ára. :)
2014. jan. 17. 21:05
 16/21 anonim ***** válasza:
Tessék: Ferrari, Bugatti, Pagani, Lamborghini, soroljam még? lerí róluk az áruk...
2014. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Koenigsegg, Lotus, Maybach, Royce Rolls...
2014. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Bármelyik 100 millió forint felettiről lerí az ára.
2014. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%
Az audi csak egy felcsicsázott vw, mondom autószerelőként. A formája szerintem nem rossz de unalmas, nem kicsit. A sok extra benne csak parasztvakítás. Ha kapnék egyet ingyen, egyből adnám el, nem is mennék vele nehogy szétessen amíg valami madár meg nem veszi. Ha meglátok egy ilyen "kaliberű" autót aminek ismerem a hibáit, arra gondolok hogy kiszúrt magával az a hülye mert ilyet vett. Egy Suzuki Swift vagy egy Astra F sokkal többet megy el (csak a "hozzáértők" fikázzák) mert nincs telepakolva minden marhasággal, aminek egy része szinte fölösleges is. Ne haragudj meg de akik "nagy" audisok meg bmwsek jönnek a műhelybe, mind az a tipikus azért veszek nagy autót hogy engem is nagyra tartsanak és mert kicsi a farkam (közben meg jót röhögünk és még le is húzzuk azt amelyik megérdemli.) Egy átlagember véleményét hallottad. Vedd meg, te nem de a kereskedő és a szerelőd biztos jól fog járni. Ennyi pénzből autót vennék, nem audit. Ezeket nem bunkóságból hanem tapasztalatból mondtam, (kivéve a kis farkat, azt bunkóságból.)
2014. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19-es

Nem tudom milyen autószerelő vagy, hogy ilyeneket állitasz.

Ez a valóság, hogy egy BMW vagy Audit mindig többször kell vinni szervizbe és 10x annyi minden van benne ami elromolhat, egy kisautóhoz képest.

De ki mondta, hogy ez nem igy van? Ezért is mondjuk el itt mindig ha valaki ilyen autót vesz, hogy keszüljön fel ezekre.

És ha azt állitod, hogy a BMW-ben minden felesleges cucc, hát akkor te nem vagy autószerelő... Jó vehetjük feleslegesnek az 5 lengőkart egy helyett, de az a +4 lengőkar miatt olyan az úttartása, amilyen, másképp...

Ja, és hogy az Audi csak egy felcsicsázott VW, én ennek csak előnyét látom, mondom úgy, hogy eladtam a Mercedest és a BMW-t is, és most a második Audimat hajtom elégedetten.

2014. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!