Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Audi A7-esen mennyire...

Egy Audi A7-esen mennyire veszi észre az átlag ember, hogy ez nem egy sima normál pár milliós Audi, hanem több, mint 10 milliós?

Figyelt kérdés
illetve a hátsó spoiler kézzel kapcsolható, szóval úgy hagyható ?
2014. jan. 16. 00:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Engem pont az audi nem érdekell hülyén hangzik de ez a munkàm igy nem fognak meg különösebben. Ràadàsul az illetöröl aki pl uj audival màszkàl nem lehet következtetni semmire pl hogy piszok gazdag lenne. Én mérnök vagyok audinàl dolgozom. Màr nincs sajàt autom nem kell. Jelenleg egy s6 al jàrok még nincs fél éves de szinte bàrmit ki tudok hozni hasznàlatra. És hidd el jól keresek de még tankolni sem tankolnàk egy ilyet sajàt pénzből nemhogy tizmiliokat fizessek egy autoért. Ahhoz nyernem kellenea lotton :)) Ha sajàt pénzböl kellene autot vennem és fentartani vennék egy 10-15 éves disel vw ent és böven elég lenne.
2014. márc. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!