Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok ami...

Milyen autót ajánlanátok ami keveset fogyaszt és biztonságos?

Figyelt kérdés

Olyan értelemben ami nem egy csiga, viszonylag gyors, de nem versenyautó, és nem suzuki.


Tudnátok írni nekem, a fogyasztásával mellékelve olyan kocsit?


Nem tudom ha gázos lenne mennyit fogyasztana? Esetleg ha erről is írna nekem valaki valamit.


Köszi.



#autó #olcsó #gázos #nem suzuki
2014. márc. 30. 22:32
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Nekünk skoda fábia kombink van 1,4 es ,nyáron 4,9 télen 5,5 l es fogyasztása van.Biztonságosnak mondanám.Nem verseny autó,de nem is csiga.Viszont ha kell nagyon tud menni.Családon belül 3 embernek is skodája van,köztük autószerelőnek is.Gázost nem vennék,egy csomó helyet elvesz a csomagtartóba,és számomra már a gázpalack jelenlététől nem nevezném biztonságos autónak.
2014. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 kutyus21 ***** válasza:

Helló hát én 500.000 ezerért a következőket venném a fogyasztás de biztonságos is legyen. Amik most le lesznek írva 7 literes fogyasztásnál nem fogyasztanak többet csak ha padlógázzal közlekedsz de az alkatrész egy picit húzós lesz.

Alfa Romeo 145 Dízel

Alfa Romeo 146 Dízel

Alfa Romeo 156 Dízel

Audi 80 Dízel

Audi 100 Dízel

Bmw 318 E 36 Dízel

Bmw 524 E 34 Dízel

2014. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 kutyus21 ***** válasza:
31%

Helló hát én 500.000 ezerért a következőket venném a fogyasztás de biztonságos is legyen. Amik most le lesznek írva 7 literes fogyasztásnál nem fogyasztanak többet csak ha padlógázzal közlekedsz de az alkatrész egy picit húzós lesz.

Alfa Romeo 145 Dízel

Alfa Romeo 146 Dízel

Alfa Romeo 156 Dízel

Audi 80 Dízel

Audi 100 Dízel

Audi A4 Dízel

Bmw 318 E 36 Dízel

Bmw 524 E 34 Dízel

Citroen ZX Dízel

Citroen Saxo Dízel

Citroen Xsara Dízel

Citroen Xantia Dízel

Ford Fiesta Dízel

Ford Focus Dízel

Ford Mondeo Dízel

Hyundai Accent

Kia Shepia Benzin

Honda Civic Benzin

Honda Accord Benzin

Mazda 323 Benzin

Mazda 323 F Benzin

Mazda 626 Benzin

Mercedes-Benz W124 Benzin

Opel Corsa B Benzin

Opel Astra F Dízel (Isuzu)

Renault Clio Benzin

Renault Megane Benzin

Rover 214 Benzin

Rover 216 Benzin

Smart Benzin vagy Dizeles két személyes

Skoda Felicia Benzin

Toyota Corolla Benzin

Toyota Carina E Benzin

Volvo S 40 Benzin

Volvo s 60 Benzin

Volkswagen Vento Dízel

Volkswagen Golf 3 Dízel

Volkswagen Jetta Dízel

Volkswagen Passat Dízel

Sok sikert a választáshoz.

2014. ápr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 kutyus21 ***** válasza:

De írhatom még a

Peugeot 206

Peugeot 405

Seat Ibiza

Seat Toledo ezeket Kihagytam véletlenül.

2014. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, vannak lehetőségek, ahogy látom, igazából a Saxoban gondolkodom leginkább, nem lehet egy rossz kocsi.
2014. ápr. 1. 23:48
 16/24 anonim ***** válasza:

Volt dizelem és gázosom is, és a gázosra szavazok. A dizellel csak a baj volt, minden szerelő látogatás ott kezdődött hogy 100 ezer, csoda pdtdi szutyok 2 szer hagyott az út szélén a 6 éves kocsi..benzin gázos kocsi meg csak megy, nem kér semmit csak olajcserét. Jól be kell állítani ez a titka.


Csomagtérből nem vesz el semmit ha a pótkerékhez van téve a tartály, az meg hogy nem biztonságos...hagyjuk. Az üzemanyag a hagyományos kocsiban egy késsel átbökhető műanyag ballonban van a gáz meg egy olyan acéltartályban ami kibír 120 bár nyomást is, plusz lefújja a túlnyomást egy automata szelep. . De én nem akarok meggyőzni senkit addig jó és olcsó a gáz amíg nem túl sokan járnak vele szóval nekem nem érdekem hogy növekedjen a számuk , ne vegyen senki ilyet, :D

1.6 -os 100 lovas elég jó menetteljesítményű kocsival eljárok egy 5literes gázolajfogyasztású autó árszintjén. Se turbó se adagoló ,se magasnyomású közöscsöves kütyük, se ketyegő hang. De kinek a pap kinek a paplan.

2014. ápr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Nekem is van 2 kocsi a tulajdonomban, egy benzin gázos és egy dízeles. Őszintén szólva a gázost jobban szeretem, erősebb, lágyabb, korrektebb és olcsóbb is. A gond csak az vele hgoy nagy a köbcentije, gondoltam egy Saxora, vagy valami hasonló kisautóra aminek kicsi a fogyasztása, vagy belerakatnám az lpg-t, de még jobb lenne ha már eleve gázosat találnék, de sajnos olyat még nem láttam neten. Nem tudom mennyire érné meg gázzal, mennyit enne meg egy 1.1es Saxo.
2014. ápr. 2. 00:54
 18/24 anonim ***** válasza:

1.1 Saxo kb 5-6 litert eszik vegyesbe, ez kb6-7 -et enne pb -ből. Ami nem sok, 15-18 ft / km .Szerintem lehet találni eleve gázost. Beállítottam a HaHu-n és adott ki jónéhányat bár pont Saxo az nincs.


Pl ez elég szimpatikus ,klíma ,dupla lufik, nagy raktér ,pótkeréktartály ,de van még néhány : [link]

2014. ápr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

de a saxo minden, csak nem biztonságos...

volvo s40-eket nézegess, az 1.6 elég döglött és nem eszik kevesebbet mint az 1.8, a 2.0 már kicsit többet kér

2014. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
500-ért ne vegyél dízelt, inkább egy benzines F Astrát. Szerény az étvágya, és a fenntartása is olcsó.
2014. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!