Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogóm lefulladt, nem...

A robogóm lefulladt, nem indul. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Hazafelé menet 300 m után a Piaggio zip 2-esem (2ütemű) lefulladt.Megpróbáltam újra beindítani de csak pörgette az önindítót ezért 15km-en át toltam haza. :/

2014. máj. 30. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyertya ki, szikra ellenőriz. Ha nem megfelelő akkor gyújtást ellenőrizz. Ha megfelelő akkor pár csepp benzin a gyertyanyíláson át, gyertya vissza és próba. Ha meg se nyikkan akkor gyújtás probléma. Ha pöffen párat akkor karbi és üzemanyagrendszer pucolás.

Ha ezekkel megvagy, és még mindig nem jó akkor írd meg a tapasztalatokat, észrevételeket és kapsz pontosabb segítséget.


Ja, és nézd meg milyen a gyertya.

[link]

2014. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Told be.
2014. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már próbáltam betolni,de akkor se pöffent be
2014. máj. 30. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
robogót mióta lehet betolni ? :)
2014. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És hanyadik sebességbe pöccintetted a variátort, mikor betolás közben ráengedted az első féket? :D
2014. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!