Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok,sikerült összegyűjtenem a kocsira szánt 1.5 millió forintot.Az elképzelésem egy Mazda 6 lenne,2002-2003-as évjáratú.Ezek megbízható autók?Mindenképpen valami "sportosabb" autó érdekelne.
2014. júl. 28. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát túl szűkre szabtad a határokat mazda 6 bol ennyiért nem lehet kifogni jót ahhoz 2 millió forint kellene ugyan ez a helyzet a párjával Honda Accord-al és a Toyota avensis-el is. Esetleg egy suzuki swift-el megfoghatsz ennyiért 1.5 vvt motorral esetleg Astra h-ból 1.8-as ami megy is 10 mp alatt van 100-on. Illetve C-s corsaból meg lehet fogni ugyan ezzel a motorral a 1.8-a 9.00-alatt van 100-on. Ott van még a fiat grande punto 1.8-as,1,4-es motorral jól viszi azt a kasznit
2014. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy ennyiért simán lehet találni jót. ezek amúgyis megbízható, kulturált autók, általában "normálisabb" emberek veszik. 900 ezertől 2 milióig terjed kb. a facelift (2006) előtti modellek skálája, másfél millió az az ársáv közepe, és 1.5 milláig bezárólag van 100 db 6-os mazda a hahun, a kb. 300 db összesből, amiben benne van az egyel úújabb, és a legújabb modell is. Tehát azért van választék, én be merném vállalni másfélért...
2014. júl. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok, pláne egy 1.8-as vagy 2 literes benzinest, de a dízelek is jók...
2014. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!