Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 benzinesben hányas...

Mazda 6 benzinesben hányas évjárattól tettek részecskeszűrőt?

Figyelt kérdés

Ilyet készülök venni és nem tudom hogy hányas évjárattól. 2003 ra tudom hogy abba nincs még. de a 2004esbe ? vagy ez csak dízelnél van?


1.8 as benzines mennyire fürge ? Mennyire eszik sokat?


2014. szept. 10. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a dízelekben van részecskeszűrő. Benzinesekben nincs és soha nem is volt. Az 1.8-as motor egész dinamikusan halad és a fogyasztása is meglepően jó. Én 2 literest vennék inkább mert erősebb és nem fogyaszt többet.
2014. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy 140l vagy 120 azért nem mind1 nem? csak többet eszik a a nagyobb vagy h lehet h nem eszik többet?
2014. szept. 10. 15:16
 3/6 A kérdező kommentje:

és látom hogy van 4 és 5 ajtós kivitel?


melyik közt mi a különbség?

2014. szept. 10. 15:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mondod komolyan,hogy nem tudod mi a 4 és 5 ajtós kocsi között a különbség... 5 ajtós amikor hátul felnyílik az egész az üveg rész is. 4 ajtós amikor csak a csomagtartó fedél nyílik fel. 5 ajtós jobban pakolható, bár általában az alap csomagtere kisebb.
2014. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ce vagy te között mi a különbség?
2014. szept. 10. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Az gondolom kivitel vagy felszereltségi szintet jelöl.
2014. szept. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!