Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezzel lehet valamit kezdeni?

Ezzel lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy autó vásárlás előtt állok, egy volkswagen golf 3-at néztem ki magamnak.Némileg tisztába vagyok a kocsival kapcsolatban hogy hogy vannak rajta a dolgok, de hallottam róla hogy a sárvédője igen erősen képes rozsdásodni, ezzel nem lehet semmit se kezdeni? Vagy van rá valami megoldás amivel meglehet előzni a dolgot? A válaszokat előre köszönöm.

2015. máj. 5. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Védeni kell a lemezt, hogy ne férjen hozzá nedvesség. Kívülről le kell kezelni a sérüléseket, karcolásokat. A lemez belső oldalán is ellenőrizni a festés állapotát, mert előfordul, hogy fel van válva a festék a lemeztől, akkor rozsdaátalakítóval kell bekenni és száradás után ki kell fújni alvázvédővel. Belülről a csomagtartó felől is. A küszöböknél ugyanezt, mert azok is hajlamosak rozsdásodni.
2015. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!