Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionos GPS-nek jó az iGo...

Kamionos GPS-nek jó az iGo okostelefonon?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok (leszek), és hát ugye kell a navi, láttam olyanokat amik előre jelzik a dugót meg minden, de 300 eurók... és hát nekem a telómon van iGo, csak a városi teszkóhoz elvezet szépen, na de ha angolba kellene menni pl?


Mondjuk nagyon lassan tér magához az elején, nem tudom ez szokásos dolog-e



2015. jún. 16. 21:48
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Az, hogy milyen országokban navigál attól függ, hogy melyik térképeked teszed rá. Memóriakártya kérdése, de akár full Európát is rátehetsz (~4-5GB).

Az, hogy mennyi idő alatt tér magához (mennyi idő alatt talál GPS jelet) a telefontól függ. Ha van internetelérés a telefonon (akár mobilnet, akár éppen használható wifi), akkor lényegesen gyorsabb.

2015. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Befektess egy jóra, megtérül.
2015. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a teljes európatérkép benne van, és pont azért használnám ezt mert offline, szóval sima gps is elég neki. Nem kell netes, nincs netem, vagyis van de csak magyaron belül.
2015. jún. 16. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én hivatásos fuvarozóként Garmin kamionos cuccot vennék, nem mást. De hát itt a szakember válaszát le szokták khm., pontozni.


A net nem a térképhez kell, hanem ahhoz, hogy a gyenge GPS-vevőt megtámogasd.

Amikor elkezdi keresni a holdakat, az olyan, amikor a tévében csatornabeállítást csinálsz első alkalommal.

Azaz végigpásztáz rendesen. Ez esetleg több perc is lehet a telótól függően.

A netes kapcsolattal letöltődik egy adatbázis, s csak azt használj a holdak kereséséhez. Ez olyan kicsi adatforgalmat generál, hogy szinte semmit. Ha nem kapcsolod ki teljesen a telefont, akkor ezzel elvan egy hétig is.

2015. jún. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!