Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy átlag ember megengedhetne...

Egy átlag ember megengedhetne magának egy Mini One-t használtan?

Figyelt kérdés

olyan átlag emberekre gondolok akik most Clióval, Corsával járnak.

Miniből elég kevés van és nem is népszerű valamiért.


2015. jún. 25. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért nem népszerű, mert elképesztően pocsék a minősége, és nagyon megbízhatatlan hírében áll. Ráadásul drága.
2015. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kevés van, mert drága még használtan is. Már a tudásához képest.

Igaz, kicsit élvezetesebb vezetni, mint egy átlag Clio-t, vagy Corsa-t. Jobb a futóműve. Legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom, miután pár éve vezettem párszor egyik haveromét. Fenntartása az ő elmondása szerint több, mint egy átlag kisautóé. (nekem Polo-m van, ahhoz képest mondom)

1.6-os, 90LE-s motortól sokat nem kell várni, más kocsi is tudja ugyanezt a teljesítményt.

Formája miatt sokan mondják női autónak, de szerintem ez hülyeség.

Szóval összességében drágább megvenni, és drágább javíttatni, ha valami baja van. De azért nem kell csillagászati költségekre gondolni, egy Mercinél biztos olcsóbban el lehet vele lenni. :)

2015. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!