Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porlasztócsúcs cserénél mire...

Porlasztócsúcs cserénél mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogyha csereérett a csúcs, mire kell odafigyelnem a vásárlásnál? Van valami számozás a csúcsokon aminek meg kell egyeznie? Nem akarom az összeset cserélni, csupán egy darabot. 2004-es Ford mondeoról van szó. Köszi a válaszokat
2010. márc. 12. 08:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

Ezt is olvasd el!Mathyas weboldala Common Rail befecskendező rendszer működése!

De csak a hüle sértődik meg azon,ha azt mondják neki,hogy hüle!

2010. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ugye nincs válaszod?:))))))
2010. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Lesz válaszom, holnap. Most nincs időm veled foglalkozni, holnap linkelek neked egy-két dolgot, hogy lásd mennyi hülye ember van rajtad kívül :)
2010. márc. 21. 19:38
 24/30 anonim ***** válasza:
Előbb olvass,aztán meg linkelj Te ostoba tudás fája!:)))
2010. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Kicsit visszafogottabb választ fogok adni neked, mint amit elvárna ez a beszélgetés.


Mégpedig azért, mert én abszolút nem ilyen célból tettem fel a kérdést, nem azért kérdeztem meg itt, hogy vitatkozzak ezen - csupán egy normális hangnemben történő választ vártam.


Egy laikus ember általában arra támaszkodik, amit a szakemberek mondanak, mint ahogy ezt én is tettem. Utánanéztem annak amit mondasz - és annak ellenére hogy ostobának neveztél nem fogok ebben a hangnemben válaszolni. A találóbb kifejezés talán az lett volna, hogy tájékozatlan minthogy ostoba.


Engem továbbra sem győzött meg amit mondasz - és nem azért mert előítéleteim vannak veled szemben, hanem azért, mert teljesen megoszlanak a vélemények. Számtalan olyan dolog terjeng az interneten, aminek a fele sem igaz, ezért inkább azokra bízom ezt a kérdést, akiknek ez a szakterülete, ezzel foglalkoznak nap mint nap.


Számomra a lényeg az, hogyha felhívok egy szerelőt (többet is felhívtam) és elmondtam neki a problémámat, mindenki tudta mit kell csinálni az autóval, mit kell cserélni benne. Nevezhetjük ezt porlasztócsúcsnak, vagy akár injektornak is. A lényeg, hogy értenek hozzá.


Becsülöm azt, hogy ennyit fáradoztál és ennyi időt szántál rám, bújtad a google-t hogy megtaláld a választ a kérdésemre - köszönöm szépen.


De mivel túl vagyok ezen, a problémám megoldódott, ezért nem kívánok tovább foglalkozni a dologgal. És ahogy ígértem, teszek be pár linket, ami alapján azt mondtam neked, hogy porlasztócsúcs:


[link]


[link]


[link]

2010. márc. 22. 08:02
 26/30 anonim ***** válasza:
52%

Hát szép válaszra-szép válasz!

Nekem sem célom a kioktatás, csak igyekszem mindenkinek amilyen az adjon Isten, olyan a Fogadj Isten stílusban kommunikálni!Semmi gondom nincs, hívd aminek jól esik, a lényeg húzzon a vas ezerrel!Én is hívtam így kb.öt évvel ezelőtt, mikor szétfújta a 6. dugattyút egy tuning box miatt egy injektor és életemben akkor láttam, fogtam kézbe először.Mivel érdekelt miért lett injektor a porlasztóból, megtanultam a működését a rendszernek.Ne haragudj ha bántottalak, unatkoztam:(Na, akkor nyél gázt annak a verdának!

2010. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Főzős Laci ***** válasza:

Érdekes ez vita,de én viszont tényleg csak sofőr vagyok,és csak 1.5 éve van egy 2.2dti Omegám(16v,88kw).

Ebben akkor porlasztócsúcs vagy injektor van?

2013. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Izzítógyertyakifúrás válasza:

CR porlasztót érdemes kerámia pasztával bekenni. Ezáltal néhány típusnál kicsit kitolható a porlasztó belerohadás mértéke.


üdv,

[link]

2016. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Common Rail rendszerű dízeleknél nincs porlasztócsúcs, csak injektor
2016. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
37% ritka nagy paraszt.
2016. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!