Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden kamionos cég azt írja,...

Minden kamionos cég azt írja, hogy fiatal járműpark, 0-1év,1-3év, stb. Utána mi lesz ezekkel?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy leselejtezik de hova megy több ezer darab, Afrikába?
2015. szept. 7. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
mondjuk eladják?
2015. szept. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, oda, de nagyon szuk a legális felvevo piac ezért csak a politikus maffia tudja kipapírozni ezeket oda.
2015. szept. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eladják oylan helyre ahol még hajtják pár évet...
2015. szept. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is eladjuk a furgonjainkat ha már futottak 4-500ezret. Ha érdekel megkérdezhetem kik szokták megvenni.

Persze ezek csak 1-2 raklap árut tudnak szállítani.

(nyomda vagyunk)

2015. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már itt az oldalon is leírta valaki, hogy a nagy cégek eleve olyan szerződést kötnek a gyártókkal, hogy a lízing idő végén visszaveszik a gépeket, hozzák az újakat és indul újra az egész ceremónia.

A visszavett gépeket pedig vagy tovább értékesítik, vagy elbontják és újra hasznosítják az anyagukat a gyárak.

2015. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem minden fuvarozó engedheti meg magának, hogy új járművekkel dolgozzon - elég ha csak szétnézel az utakon. A nagyobb cégek flottában cserélik a gépparkot, ezek sokszor új koruktól karbantartási szerződéssel mennek, így a kereskedő/forgalmazó visszaveszi/beszámítja új flotta rendelésekor és majd ős eladja használtan.


Ha nem szúrtam el a linket, akkor itt látható, hogy árulják az ex flottás ( nem titok, a napocskás cég autói voltak ) vontatókat a Cinkotai úton:

[link]

2015. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!