Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Terepjárót keresek, amelynek...

Terepjárót keresek, amelynek elég sok igényt ki kellene elégíteni. A rászánt összeg 1-2 M. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Városban lakom, tehát alapból városban fogom használni. Azonban sokat járok terepre, télen-nyáron, világosban-sötétben, hóban, esőben, sárban. Ha szerencsétlenül jön ki az időjárás, el kell tudjam hagyni a a terepet bármilyen időjárási viszony közben. Hosszabb tengelytáv, kapcsolható összkerék, felező, diffizár szükséges. Rengeteg típust néztem, mindegyiknek van valami hátránya.

Már gondoltam Lada Niva-ra is amolyan hobbi autónak, de sok fórumban olvastam, hogy azért tegyük be a szerszámosládát hátulra. Nem tudok autót szerelni alap szinten sem,ezért megbízható szerkezet kell. Pajero-hoz húz a szívem, de ott meg az alkatrészárak rettentenek el. Kinéztem az Opel Frontera-t is, azt meg a szerelőm hordta le. Szóval kellene valami jó tanács.



2015. szept. 16. 23:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel, végül egy Pajerom lett :) .
2016. márc. 25. 04:21
 12/16 anonim ***** válasza:
Üdv a terepjárósok világában és sok sikert a géphez!
2016. márc. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá, szerintem a legjobb választás!
2016. márc. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Remélem lerobbansz vele
2016. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De kedves..
2016. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon elégedett vagyok vele. A lerobbanós paraszt meg húzzon vissza ahonnan világra jött.
2016. máj. 8. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!