Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen T5-ös transportert vegyek?

Blaiseboy kérdése:

Milyen T5-ös transportert vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy megbízható, kényelmes 7-8-9 személyes transportert venni, személyszállításra.

Külföldre hosszú utakra úgy, mint rövid utakra egyaránt. A T5-ös modell jöhet nálam szóba, kevés kilométerrel. Tudom a T4 világhírű, de egy olyan autóba szeretnék beleülni, amibe csak olajat kell cserélni, meg fékbetétet az első két évben. Valamint kicsit exkluzívabb személyszállítás szeretnék elkezdeni. Mindenképp a hosszabb verziót...

Valamint férjen be a motorom, és lehetőség szerint tudjak is benne aludni.

Szóval a kérdés az hogy melyik modelleket, motorokat ajánljátok.

Amiket hallottam, hogy a 2,5 PDTDI motorosat messzire kerüljem.

Hallottam olyat, hogy a hátsó ülések (de még a sofőré is) nagyon kényelmetlen. Jómagam 193 cm vagyok, 95 kg.

Mindegyik modellből ki lehet venni az üléseket (motorszállítás miatt fontos)? Ami nem ilyen, az szóba sem jöhet. Ha nem tudok ágyat csinálni belőle, az még a kisebb baj, ha már az ülések kint vannak megoldom.

Multivannál csak szemben ülhetnek az utasok?

Klíma, fűtés mindegy milyen? Azért elég nagy teret kell hűteni fűteni...

A 4 kerék verzió mindegyiknél Haldex? Fogyasztás miatt baromi jól hangzik. Mennyire problémás?

A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek!



2015. dec. 5. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a T5 sor5-ös TDI-je már nem az ami a T4-ben volt, hanem a Touareg V10 TDI-jének a fele. Modernebb ugyan de megbízhatatlanabb konstrukció, már tudom hogy konkrétan mi a gondja, de valami olyasmi hogy össze tudnak folyni a folyadékok a motorban és nem a hengerfejtömítés átégése miatt.
2015. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen én is valami folyadék összefolyásról hallottam.

És van már rá valami megoldás?

2015. dec. 6. 11:40
 3/3 father*** válasza:

Kedves kérdező!

Sikerült megfelelőt találni? Ha igen, véleményt írnál róla? Énis szeretnék egy t5-öst venni.

2016. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!