Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo S80 (2008) BMW 525d/520i...

Volvo S80 (2008) BMW 525d/520i (2003-2007) Lexus IS220 (2006-2008) Mercedes CLK 270 (2004), mivel járok jobban?

Figyelt kérdés
A felsorolt autótípusokkal kapcsolatban várom azok válaszát, akiknek ezen járművek közül személyes tapasztalataik vannak. Egy T23 után ülnék át a fentiek valamelyikébe. Típushibák érdekelnének. Ha valakinek van jó állapotban eladó, ne tartsa magában. Előre is köszönöm a válaszokat.
2015. dec. 31. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A merciről tudok érdemben nyilatkozni!A 270cdi egy elég stabil motor!Nyilvan a common rail gyerekbetegségeit hordozza,de a tenyleg egesz megbizhato!A csillagos felárat mindenhol meg kell fizetni!

Ez a széria már nem rohad,viszont keves kilometeres nem lesz belole!De nyilvan az allapot szamit nem a km!Az automata valtoval lehetnek gondok,amit 60ezrenkenti valtoolajcserevel lehet orvosolni!Tiszta vicc,hogy a merci örök eletű olajnak hirdeti ami benne van,hogy soha nem kell cserelni...viszont ha a valtot nem akarod cserelnk,akkor az olajat 60ezrenkent csereld!Ha valami meg erdekel kerdezz nyugidtan!

2015. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Néhány éve hajtok egy öthengeres hatsebességes CLK-t.

Rendkívül megbízható, és öt liter gázolajjal eljárogat.

Még soha semmi sem romlott el rajta.

Természetesen csak olyan embernek való, aki nem sajnálja az autójától, amit előírnak a szervizben...

2015. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a felsoroltak közül kellene válasszak, akkor a Volvo vagy a BMW között hezitálnék, de inkább a BMW.
2015. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

volvo melyik?


Bmw nél az e60 mind generáció nekem tetszik de bele találtál a legrosszabb motorokba.


Lexus nem rossz, ezek közül azt dönteném ha benzines lenne.


De most benzin vagy dízel? Meg hány ccm?

Mert ha benzin is játszik E60 ból M54B22 -vel lévőt viszont gond nélkül bevállalnám. N46B20 egy okádék betegágy viszont!

2016. jan. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Volvót a D5 2.4-es dízel motorral nézegettem. Igazából dízel illetve benzines is számításba jöhet, de 2500 ccm fölé nem szeretnék menni. (Kivétel a 270-es merci motor). Lexusban a 220d változatokat nézegettem, mivel a toyota motorokról nem sok rosszat hallottam még.
2016. jan. 2. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!