Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék vásárolni a...

Autót szeretnék vásárolni a közel jövőben (1 hónapon belül) ki mit ajánlanna első kocsinak? 200-300 ezer forintért maximum.

Figyelt kérdés
Illetve lenne még egy olyan kérdésem hogy vehetek e autót a nevemre ha még nincs meg a jogosítványom? Vezetni járok már van még kb 21 órám hátra szóval meg lesz... de előre vehetek e autót? Nagyon szépen köszönöm

#autó #vásárlás #kocsi #200-300 ezer
2016. ápr. 19. 20:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%
Én az F Astrát ajánlanám első autónak,és abból is a 1.6-os benzinmotorosat. Azt nagyon bevált modell! Nálunk a családban több is volt,nem volt velük semmi komolyabb. Illetve ha mégis van valami probléma,akkor az alkatrész sem kerül sokba. Sok sikert! :)
2016. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Marishusika23 válasza:
25%
Vegyél gokartot
2016. máj. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem férnél bele a Suzukiba? 185 centi vagyok, de amikor még az volt, boven volt benne hely nekem. Csomagtartó is elég nagy, egyedül hátul szűkös. Bar lehet hogy te az ujabb tipusokra gondolsz, nem tudom melyik pontosan, talan a 3 as (nepnyelven uj swift) , a kis gombolyu, nagy lampakkal elől. Na abban en sem fertem el. Szo szerint. A masik ilyen autó, a skoda fabia (raadasul kombi) . Annyira szuk volt, hogy mindenhova bevertem a konyokom a hetkoznapi, autovezetoi mozgások alatt, mint pl kormanyzas, vagy váltás. De ami nekem volt, 94 es evjarat, az nem kicsi ezekhez kepest.
2020. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13#

200 ezerért hol adnak "gömbölyű" Swiftet?


Ennyiért nem kellene igényeket támasztani azon kívül, hogy működő képes legyen a motor, ne legyen teljesen szétrohadva a kaszni, szétesve a futómű... már ez is sok feltétel.

Plusz legyen rajta műszaki, mert még az is félő, hogy ott találnak valamit.

Tehát bármi lehet, és a nagy számok törvénye szerint a legjobb esélye a Swiftnek van, de legyen az Matiz, vagy Favorit, mindegy... nem lesz könnyű.

Aztán majd kiderül, hogy meddig tudja fenntartani semmiből.

2020. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
És gondoljátok hogy 4 éve még válaszra vár? 2016 os kérdés...
2020. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15#

Jogos :-)

2020. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
40%
Valyon milyen autót vehetett, meg múúkodik e még?
2020. febr. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Jó volt ezt a sok választ újra olvasni random tévedtem megint ide... igazából egy skoda feliciát vettem első autónak egy marék szotyi áráért (130 ezer ftért) nyilván foglalkozós volt kuplung csere egy kis karószéria de jelentem a mai napig megy ugyan nem nállam én kb 1 évig használtam...de űgyfélkapú szerint forgalomba van még.. Azóta volt ignisem, corolla versom jelenleg egy sportaget használok...
2020. ápr. 23. 13:22
 19/19 szántóvető ***** válasza:
gyakran váltogatod a kocsijaidat.
2020. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!