Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha magasan van egy autó az...

Ha magasan van egy autó az rosszul néz ki?

Figyelt kérdés

Semmiképpen sem akarom ültetni a kocsimat, mert olyan helyen lakom, ahol ez nem pálya, meg amúgy is, nekem nem élmény amikor fél perc alatt tudok átmenni a fekvőrendőrön a tempó miatt.

Több mint egy hónap után végre összeállt minden, és feltudtam tenni egy 18-as felnit, nagyon tetszett is.

De ahogy a napokban nézem, egyre kevésbé tetszik, mint egy traktor.

Persze szép a felni, jók a gumik, a fogyasztásra is csak 0,3-at dobott rá úgyhogy ilyen téren semmi gond.

De a boltban is beálltam egy azonos típusú autó mellé, és hát feltűnően magas az enyém.

Elgondolkoztam a cserén is, amin persze tuti bukok valamit, mert nekem 180 volt az,hogy ez felkerüljön, és olyan 150-160 körül tudnám eladni max.

Viszont érdekelne mások véleménye, úgy általánosságban szerintetek hülyén néz ki egy autó nagy kerekekkel, ültetés nélkül?


2016. máj. 29. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Milye tipusu autó?
2016. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tomcatters ***** válasza:
Nekem sem tetszik a tul nagy felni tul peres gumikkal... enyemre is gyarilag van 18" felni,de a 16 -és 17" ami tetszik 18" gumihoz nalam minimum a8 audi vagy s merci kellene.... 19"20" mar szerintem arra is nagy ( nekem )
2016. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rosszul választottál felnit, mert ha váltóméretűt teszel fel akkor kb semmit nem változik az autó magassága. Meg egyébként is mondod hogy olyan helyen laksz ahol az ültetett autóval inkább kín (lenne) járni, akkor mi a fenének teszel rá nagy felnit, amire laposabb (peresebb) gumi kell amúgy is? Igen és általában hülyén néz ki a nagy felni ültetés nélkül.
2016. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a te autód nem a felnitől magasabb, vagy tényleg rossz méretű gumi van a felnin. Utána kell járni a dolognak. Amúgy egy autó nagyobb felnivel csak jobban nézhet ki az én szememben.
2016. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Képet dobj fel.
2016. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!