Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki DRZ 400 vélemény?

Suzuki DRZ 400 vélemény?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Derbi Senda 50 típusú motorkerékpárom van,de nemsoká leteszem az A2-es jogsit. Már nézegetem javában a következő motoromat és a Suzuki DRZ 400-as modelljei nagyon megtetszett. Olvastam róla teszteket és egész jó motornak mondják. Meg már mástól is hallottam hogy az enduro motorok egyik királya (bár nem tudom mennyire igaz). Jó a menetstabilitása, fogyasztása, alacsony tömegű, könnyen személyre lehet szabni. Viszont az a 40 lóerő az tényleg ennyire gyenge lenne? Akinek van tapasztalata az tudna nekem mesélni róla bővebben? Előre is köszönöm!

2016. máj. 30. 20:22
 1/7 dirtboy ***** válasza:

volt egy pár ismerősömnek,mentem is kettővel,igazából nem mondanám könnyű motornak /140kg ha jól emlékszem/.

nem egy erőgép valóban,cserébe jól fogyaszt és nem szerviz igényes.

ha csak motorozgatni kell akkor jó választás,ha viszont kis adrenalin hajhászás,agresszív mocizás kell akkor én biztos nem drz-t vennék.

2016. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erdőbe, határba használnám inkább bohóckodni :D De persze ha úgy van közúton is mennék vele. Egyszóval mindennapi használatra akarok venni egyet. Közúton, földúton, tűzön-vízen át :)
2016. máj. 30. 21:03
 3/7 dirtboy ***** válasza:
határba még oké,erdőbe már inkább mást,pl yz450f stb fajtát választanék,az azért virgoncabb a fák közt,meg puha talajon
2016. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudnál még ajánlani hasonló motorokat? :)
2016. máj. 30. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Derbihez képest ég és föld minden tekintetben.
2016. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:
Ktm exc450,husaberg fe450,honda crf 450,kawa klx 450r
2016. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7%
vegre nem csak dicserik a drz t....amugy bevasarolni kirandulgatni igenytelensege miatt kivaloo valasztas, amugy ha motorozni akarsz: orulten nehez, baromi gyenge, nem egy uzemoras gep.....ha veretni akarod husaberg husqvarna ktm (uzemoras modelleik) ha meg nincs igenyed ilyenre akkor marad a drz , csak arra kerlek ne legyel egy ido utan tipikus drz s akinek evek mulvamar 55 lovas a drz je es a husabergeket korbemotorozza.........a drz egy tipikus keleti cucc alacsony kicsike keves fogyasztas kis hangocska kis ero igenytelen szerintem egy rakat szar ha rendesen akarsz motorozni ugyanazok a drz sek mint kocsiban a TDI sek erzik mindketten hogy se a golf 2 es se a drz messze nem versenygep es ezert dicserik magukat mast meg fikaznak sztem ne akarj kozejuk tartozni a drz egy szar nehez gyenge motor
2016. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!