Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Mercedes-Benz a sportosság...

A Mercedes-Benz a sportosság terén miért van sokak szerint az utolsó helyen a prémium autók között?

Figyelt kérdés
Igen sok ember állítása szerint ha sportos Német prémium márkákról van szó akkor a Mercedes-Benz az utolsó mindig a sportos autók terén.Kérdés hogy mégis miért ? Pl. miért sportosabb egy Audi A6 3.0TDI S-line mint egy Mercedes-Benz E350 AMG ? Vagy miért sportosabb egy BMW 530D M-paket az említett E350-től ? Szóval az érdekelne engem hogy ha sportos,dinamikus autókról beszélünk a Mercedes miért kapja meg azonnal azokat a jelzőket hogy lomha és nagypapás és hogy ugye nem fiatalos ? : )Motorikusan az említett típusok szinte egyformák,külső és belső design mind három autónál adja a prémium,sportos látszatot kétségtelenül...Valamint a 2012-től gyártott AMG Mercedesek ha a design-t nézzük sokkal sportosabb küllemük van a két vetélytárshoz képest de ez csak az én véleményem.Vagy azért lomha és nagypapás a Mercedes mert talán egy másodpercel lassabb mint a BMW és az Audi ? : )) Kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is mind erről amit le írtam.
2016. szept. 30. 03:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindhárom gyártónak van sportos, és kényelmes-elegáns modellje is. De ezt így kategórikusan kijelenteni, hogy X márka a sportos, baromság.

Pl szerintem egy Mercedes AMG GT eléggé sportos, de mondjuk egy BMW 520GT meg nagyon nem.

2016. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!