Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto keresés rendszám után....

Auto keresés rendszám után. Hogyan tudom meg, kinél van a 6 éve eladott autóm? Az ügyfélkapun kiderítettem, hogy ideiglenesen ki van vonva. De ki lehet a tulaj?

Figyelt kérdés

Egy 1989-es golf 2 cl 1.3 benzinről lenne szó, melynek rendszáma BTG-157. Nagyapàmtól örököltem, de el kellett adnom, most viszont szeretnèm megtalàlni.....


Köszönöm előre is a segítsèget!



#autó #rendszám #keresés #kocsi #rendszám után keresés #rendszám alapján keresés
2016. okt. 25. 11:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Van egy törvénytervezet csomag, ami jelentősen kibővíti majd a hozzáférhető adatok körét, de a tulajdonos(ok) adatai abban is titkosak maradnak. A bővítés csak a kocsi adataira vonatkozik.


Ajánlok egy lehetőséget. Bár rendszám alapján keresés nincs felsorolva a lehetőségek között, de talán mégis megoldják:

[link]


Az egésznek az a lényege, hogy a keresett személy dönt arról, mit szeretne.

Tehát a hivatal megkeresi. Ha eredményes, akkor felveszik vele a kapcsolatot. Közlik vele a keresés okát, hogy ki keresi. Ő dönt arról, hogy akarja-e a kapcsolatot, vagy sem.


Hívd fel a 1818-at.

2016. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Benne hagytad a kedvenc autósrádiód vagy mi?
2016. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

A megkeresésem célja,hogy megkéredezzem a tulajt,hogy eladó-e . Egyáltalán nem akarom kényszeríteni,felelősségre vonni, vagy bármi ilyesmi! Van egy 2008-as octáviám,így nem szorulok rá! A vétel oka,hogy a nagyapámtól örököltem (aki meghalt már és akinél a fél gyerekkorom leéltem ) így érzelmi szálak kötnek hozzá! 6 éve nem volt más választásom,de most van! Mivel németországban élek, nem fogok becsöngetni stb.. csak egyszerűen felhívnám, és udaviasan megkérdezném mik a céljai az autóval. Természetesen mindennemű választ tiszteletben tartok amit kapnék tőle. Engem egyáltalán nem zavarna, ha valaki felhívna h anno az övé volt és nem akarom-e eladani (pl az octáviámat). Ha júó árat ad érte és neki fontos, akkor vigye, vagy azt mondom,hogy nem akarom eladni és kész. Ha ebből nem ért, akkor nyílven én is feljelenteném vagy lekoptatnám stb.... Na mind1

2016. okt. 25. 20:28
 14/16 anonim ***** válasza:

A 11.-ben linkelt megoldás javasolom változatlanul. Némi pénzbe kerül, de teljesen törvényes, korrekt.

Persze lesheted a hirdetéseket is.

google barátomat megkérdeztem, ismerős-e a rendszám, de nem.


Nem biztos, hogy a rendszám alapján elindul-e a keresés, de jobb ötletem nincs.

2016. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ok,köszönöm!
2016. okt. 26. 11:04
 16/16 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül ? Megtaláltad az autót?
dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!