Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Superb L&K kombi,...

Skoda Superb L&K kombi, benzines, automataváltós és összkerekes, hogy bírja a hosszabb rossz utakat, és van-e valami típushibája, és igen mi az?

Figyelt kérdés
Skoda Superb, Skoda, Superb, összkerekes, típushiba, típushibák, automataváltós, összkerekes.

2016. nov. 16. 00:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Érdemes-e használtan venni? Mert sok újszerű eladó van, ezért is kérdezem ezeket.
2016. nov. 16. 00:07
 2/17 anonim ***** válasza:
A Superb azért nem csak egyfajta motorral van, szóval nem mindegy, melyik érdekel. Az összkerékhajtás nem szokott problémás lenni, a DSG váltó a szokásos problémákat hozhatja. A PD dízelek a V6 dízelek nem nagyon jó választások, a CR dízelt javaslom. A rossz utakat egyik limuzin sem szereti, ez nem azért 4X4, hogy földutakon döcögj vele.
2016. nov. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 BiTOPro97 ***** válasza:

Ez tényleg nem egy terepjáró. Nem sokat tudok róla, egyet igen sokan az elmaradt "presztízs élmény faktor visszahatás" miatt adják el. Ami amúgy pont egy előnye, amit az árával valamiért már elvárnának tőle, ezt nem kapják meg. Nem virtuális pénisz növelő. Nem véletlenül itthon kombit például csak még nőt láttam vezetni. Ja meg megkapják, hogy Skoda. :O :S És akkor régen nagyapámtól tudom, a japán autók voltak a gagyi szinonimái.

A modern Skodak-kal a legutóbb kettes Fabia-nál volt ezer meg egy baj. De általában megbízható autókat gyárt a márkanév alatt a VW csoport. Fabia-nál is előd és utód modell ott van példának.

Ha majd ír olyan is ki vezet ilyent hosszabb távon bölcsebb leszel.

Amit írsz abból csak 2.0 TSI benzinesben van, de gondolom ezt nézted.

Magyar utakat a Dacia-k után, a Skoda-k bírják híresen. Hisz részben erre a régióra is, mint fontos piacára is vannak tervezve.

Egy biztos, hogy igaz a hír és tényleg baromi nagy. Előző Passat-ot kenterbe verte méretében, újjal nem tudom hogy áll.

2016. nov. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lemaradt, ha már választanom kéne 2.0 tfsi vagy 3.6 közül, 3.6os-t venném, sokkal megbízhatóbb, és a fogyasztása bárki bármit mond, a tfsinek se áll meg 10-12 alatt, 12 körül meg a 3.6os is elmegy.
2016. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 BiTOPro97 ***** válasza:

De érdekes mód se itthon, de németeknél nem lehet rendelni az adót modellt benzinesben csak 2.0 TSI-vel. De dízelből is 2.0-as a max. amúgy. Wikin én is látok elöző generációból egy "3.6 FSI V6 191 kW 2008–" ami amúgy jó, hogy nem turbós, de jóval gyengébb, és ki tudja meddig gyártották, ma meg már két éves minim. -ez tény. És a szívó benzinesnek nagyobb az élettartalma jellemzően, és olcsóbb karban tartani is. Már a 2+1.6 liter ezt már megkérdőjelezheti


[link]


[link]

2016. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 BiTOPro97 ***** válasza:
#4 Amúgy kérlek nagyapámat ne vedd a szádra! Egy, hogy okos volt, kettő csak nagy vállaltatott épített, és pénzben és emberileg megbecsült alkalmazottakkal, a még 30 éve még korlátozások miatt kisiparos műhelyből. - szóval jól mellé lőttél.
2016. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Használt érdekli a kérdezőt, abból pedig van 3.6os, azt hiszem 1 éve lehetett utoljára rendelni újonnan.

Érdekes, hogy folyton törölteted a válaszom, meg azt szajkózod, hogy milyen gazdagok vagytok/ nagyapád, de ezt a kutya nem kérdezte, és nem is hiszi el. Ilyen írásképpel ami neked van. Ráadásul folyton arról beszélsz, hogy Pest Bécs meg még a tököm tudja mik között ingázol folyamatosan, ahhoz képest minden nap írsz választ napközbe, nem is egyet.

2016. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Inkább 2.0T van ezekben, és egész jó motorok (a 3.6 V6 mégjobb, és fogyasztása is ugyanannyi). Nagyon király autó a Superb ilyen felszereltséggel, olyan mint egy fullos Passat. Valószínüleg azért van sok eladó, mert ilyeneket vesz sok politikus, állami megrendelésből, vagy különböző gazdag cégek, aztán valamiért elpasszolják őket.
2016. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 BiTOPro97 ***** válasza:

Élnézést kérek az itteni kérdezőtől az off-osál miatt!


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2016. nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez ide nem hiányzott, de ugorjuk át alapon átléptem.


Előző kérdésem nem tudtam, hogy még kiemelhető, és azóta párom még tett a autó alapba, (ő újat szeretne és javasol, de nekem lesz véve, a közös útjainkra így én dönthetek):

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__810..

2016. nov. 18. 01:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!