Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Superb L&K kombi,...

Skoda Superb L&K kombi, benzines, automataváltós és összkerekes, hogy bírja a hosszabb rossz utakat, és van-e valami típushibája, és igen mi az?

Figyelt kérdés
Skoda Superb, Skoda, Superb, összkerekes, típushiba, típushibák, automataváltós, összkerekes.

2016. nov. 16. 00:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ha nincs más jó tipp, új benzines és strapabíró, automataváltós kombira, akár német akár távol-keletire, na akkor jövő héten meg lesz rendelve a Skoda Superb L&K, benzines és kombi. - terepjáró és dízel nem érdekel. A Skoda-nak egy hátránya van L&K-nél, hogy sokára hozzák.


Párom ragaszkodik az új autóhoz, mondjuk ő fizeti. Ő magánszférában dolgozik, lehet jövőre én is. De nő, asszony létemre sajnálom itt hagyni a lányokat, társaságot és csapatot. Meg persze, van akinek államiban is kell dolgoznia. De én meg tettem a magamét bőven, rengeteg éjszakázással is, párom nem nagy örömére.

2016. dec. 10. 21:31
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legtutibb vétel, nem fogsz mellényúlni vele. Amúgy a fullosabb Audik, Mercik után is fél éveket kell várni, ha ez vigasztal :)
2016. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért azt ne felejtsük el, hogy a szívóbenzines verziója se a régi elpusztíthatatlan szívóbenzin, hanem ugyanaz a direkt befecskendezős, mint a TSI, csak turbó nincs rajta.


A teljesítmény meg azon múlik melyik generációt veszi, a legújabb generációból a 2.0 TSI az erősebb, az előző generációból a 3.6 FSI az erősebb.

2016. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Megrendeltük. Sőt volt szerencsénk kipróbálni is, egyeztetés alapján egy nagyon hasonló darabot. Szintén korosabb autós túrázó pár vette. Nekik volt előző is. Azt már ideje volt cserélni. (Kilométer túltengése volt az autónak.) Ha ott a férj összeszedi bátorságát, nem lengyelbe mennek majd, hanem velünk a kipróbált utakból a legbiztonságosabbon Örményországba éves nagy túrára. ;)
2016. dec. 22. 03:22
 15/17 BiTOPro97 ***** válasza:
23%

Te/Ön! Én imádok autózni, de annyit ülni autóban?


Jó használatot!

2016. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Meg is lett rendelve a kombi Skoda L&K 4x4 automata, és benzines, nem volt jobb alternatíva. Néhány kisebb méretű japán lett volna még, de Dél-Európában és Ázsia nagy túrákon érintett részénin kevés szervizháttérrel rendelkezvén kiestek a versenyből.
2016. dec. 23. 21:17
 17/17 A kérdező kommentje:

Amúgy gyönyörű, főleg németeknek, meg bolgár és orosz gazdagoknak fenntartott panziókban meg lehet, és ki lehet pihenni azt az utat is már közben is.


És köszönjük!

2016. dec. 23. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!