Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri Opel astra G-t venni...

Megéri Opel astra G-t venni 500 ezert ft körül?

Figyelt kérdés

500ft körül szeretnék G-és Astrat venni. Ennyi pénzből fogható ki jó állapotba lévő astra?

egyépként milyen tipikus hibái szoktak lenni az autonak? és mennyit fogyaszt ?



2016. dec. 3. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm az 560-ért vette. Elég jót sikerült kifognia. Kereskedésben vette, külföldi papíros volt. Kérte hogy intézzék el a papírjait. Meg kért rá egy vonóhorgot. Friss műszakival. 560-ért egy kombi 1.6-os benzines.
2016. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az 560 ezerbe benne volt hogy át is íratták a nevíre meg a vonóhorog. Meg a műszaki. Meg a forgalomba helyezés. Cakk pakk volt 560
2016. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
500-ért rezeg a léc a G Astránál. Ennyiért lesz rajta pár kisebb rozsdafolt meg pár százezer km de attól még lehet használható állapotban.
2016. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

EGR szelep szokott elromlani, van még olyan példány amelyik eszi az olajat. Hátsó sárvédő szokott még berozsdásodni.


nekem 1.4-es ecotec volt, országúton 6,9 l-re jött ki nyáron, klíma is ment. Városba olyan 8,5.

Aztán raktam rá egy széles kereket nagy alufelnivel, hogy jól nézzen ki, úgy lett 9 liter is.


Télen kb 7,5 9,5 l l.


Rossz egr szeleppel evett többet is, meg egyszer rossz volt a lambda szonda és egr szelep egyszerre, akkor olyan 16 litert zabált :) de nem drága hozzá az alkatrész.


Lamda szondát nekem kb 300e km-nél kellett cserélni. Mondjuk nem tudom előtte volt-e már. Kétszázpárezer kilóméterrel vettem.

2016. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A rohadást, azt nagyon nézd meg! Ha kókányolást látsz a karosszérián, pl. csak lealapozott sárvédőiv javitást, akkor a viszonlátásra! Ha egyszer elkezd rohadni, akkor az nagyon rohad. Kb mint egy Matiz. És kb. a rendes lakatolás a legköltségesebb az ilyen árkategóriánál.
2016. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vállalható Astra G-t 700 körül kapsz.
2016. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!