Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 300-400- ből Swiftet, Golf...

300-400- ből Swiftet, Golf 3-mat vagy inkább Ladát?

Figyelt kérdés

Nem minden napos de utcai használatra kellene.

Tuning alapnak szeretném az autót ezért fogyasztás annyira nem lényeges de a szerelhetőség/tuningolhatóság annál inkább.



2016. dec. 15. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kár tuninggal bíbelődni, ha erősebb autót akarsz. Végy egy hármas Golfot 1.8 GTI verzióban oszt jónapot.
2016. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék magamnak összeépíteni egy autót nem pedig venni egyet.
2016. dec. 15. 18:39
 3/12 anonim ***** válasza:
LADA ingyen sem ,az rallira talán való . A környéken pár fan FIAT motort cserélt bele meg egyebeket de akkor is lomha csattogós kombájn , VW az élvezetesebb .
2016. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egyaltalan mit meg hogy akarsz tuningolni?
2016. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Motort illetve futóművet.

Nem egy kihegyezett 80mm el leültetett rendőrbaszogató autót akarok építeni de nyomtávszélesítő, esetleg valami szélesebb gumi/felni. Motorikusan meg azt az alkatrészt amit enged. Pl ladán karburátor, gyujtás (ha az segít) vagy hasonlók suzikin vagy golfon chiptuning vagy valami ilyen.


Külsőleg nem akarom változtatni a karosszériát (pl lökhárítótoldat meg ilyenek)

2016. dec. 15. 19:09
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha sokat akarsz bíbelődni vele, meg szarakodni akkor Lada.


Ha nem akkor Golf. Swiftbe én ugyan nem építenék tuningot, alapból se egy erős kasznijú autó. Nem mintha a Golf szerűek erősek lennének, de valamivel igen.

2016. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat mindenkinek.:)
2016. dec. 15. 19:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos, hogy hátul hajtson, akkor Suzuki szerintem olcsóbb. De egy 1.3 Suzuki nem megy jobban egy 1.5 Ladánál. Végsebességre nagyobb, meg fogyasztása úgy a fele kb. a Suzuki. De van 1.6 sedan swift, az nem rosz már.
2016. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gyári állapotába az 1.6 os meg az 1.3-mas swift is 6-8 liter körül fogyaszt. A Lada meg 7-9. Szerintem ez nem olyan számottevő külömbség figyelembe véve hogy amég amit a ladán otthon megcsinálsz addig azt a suzukin csak szakszervízbe tudják 5000 forintos órabér meg 300% os alkatrész ár mellett.
2016. dec. 19. 06:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Van mind a 2. Suzuki kb. a felét eszi ... Amúgy a szervizelés tényleg előny. Alkatrész is olcsóbb.
2016. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!