Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki járt már úgy, hogy az...

Ki járt már úgy, hogy az autója elakadt a sárban vagy a hóban?

Figyelt kérdés
Kort nemet is írjatok !

2017. jan. 9. 19:14
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor akadtam már el, lévén mezőgazdasági tevékenységben dolgozom, szóval most erre mit mondjak, olyan mint kanyarodni a kocsival. Egy városi autósnak lehet érdekes dolog ez.

Bár amióta normálisabb téli murvagumik vannak rajta, azóta nem nagyon volt gond. Terepgumit nem mertem az aszfalt miatt, de ilyennel lehet menni azon is, és ezerszer többet ér a sima téligumiknál is.

Cserébe drága és 2-3 év után lekopik....

2017. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim válasza:
100%
Anyuval a hétvégén elmentünk, hogy gyakorolhassam a havas, jeges úton vezetést, mert még nem sok tapasztalatom van téli autózásban, sokáig féltem tőle. Találtunk egy üres területet, ott próbáltam ki dolgokat, nagyon jó volt mert nem egyedül voltam. Utána elmentünk egy földútra, először nagyon jól ment, még egy kisebb emelkedőre is sikerült felkapaszkodnom. Szerettem volna megfordulni, de egy mélyebb havas részbe mentem bele és elakadtam. Sokáig próbálkoztam, utána anyu átvette, de neki sem sikerült, csak miután feltettük a hóláncot! Érdekes élmény volt, de nem tudom, mit tettem volna ha egyedül vagyok ott! 20 N
2017. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
89%

Mi köze ennek a kornak és a nemhez?

Vallásom, bőrszínem, lakhelyem?

2017. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
13! Ha valami nem tetszik el lehet menni !
2017. jan. 22. 11:34
 15/56 anonim ***** válasza:
100%
Egy évben elmentünk két barátnőmmel május elsején táborozni az erdőbe, tábortűz, szalonna sütés, sátorban alvás. Hajnalban arra ébredünk hogy zuhog az eső. Mire összepakoltunk és elindultunk, az úton sártenger fogadott, a tíz perces úton legalább egy órát szenvedtünk, nem volt kellemes...
2017. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%

sárban. 31/f

de az eset idején kisebb voltam.18-19 tudja fene.

2017. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

volt hóban:skodával.

sárban:peugeotval.

és nem volt se sár se hó,hanem nem tudott kimászni a gödörből.

31/F

2017. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
95%
Én egyszer még egy kapubejáróban is elakadtam. Ak-KOR-a bakhátat csináltak betonból a kapu alá, hogy felült rá a Focus, és se előre se hátra NEM mozdult.
2017. febr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
Sávot sikerült anno elhagyni vagy 1.2m-rel - tehát durván, de hó alatt jég volt, hiba a 1,5 hónapos téli gumi, öreg volt a Fiat Regatta. De az ember 30kh/h-nál erre aztán tényleg nem számol, sok ökör meg szembe 55km/h-val jött. 10-12 centis hó és alatta jég, de sok az aki szeretne autójával is gondolom korcsolyázni. :/
2017. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
Mindent meg tettem amit lehet, és hamar visszatértem a sávomba, 17 év 9 hó, Pasi
2017. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!