Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki járt már úgy, hogy az...

Ki járt már úgy, hogy az autója elakadt a sárban vagy a hóban?

Figyelt kérdés
Kort nemet is írjatok !

2017. jan. 9. 19:14
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
93%

Dabas mellett az erdőben egy Corsa-val. Traktor húzott ki úgy, hogy nem volt rajta neki műszakija.

Teherautóval Székesfehérváron, a sok tonna súlyt nem bírta a felázott talaj. Tudatosan mentem bele, tisztában voltam a következményekkel, de sajnos nem volt más lehetőség (ott).



Kort nemet.

2019. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 walk w1th mee ***** válasza:
67%
Nyerges 40T szerelvennyel, hetvegezni akartam franciaban ,talaltam egy kis kutat ahol alt ket kamion az aszfalton kozottuk befertem es mogotteuk egy fuves resz volt ahol gondoltam megfordulok es menetirányba teszem hetfore. Na hat nemjott ossze, ott ragadtam a fűben , csak oldalra ment a potkocsi es a vontato is:D ossze vissza. Sárdagonya lett belole:D. Fogtam a hólàncot és raktam be a húzó alà rükcercben tolatgattam vissza de úgx tudtam csak hogy a màsik kèt kamion kozott épp hogy elférjek tolatva,ahogyan bementem oda. És a ràntásoktól illetve csuszkálàstól a pótkocsi mindenhová ment csak ahová én akartam a kéz kamion kozé oda nem. 1órás mutatvàny volt amire kijöttem onnan. Megtanultam hogy aszfaltról többé le nem megyek ha csak nem ott van a lerakó/felrakó🤔
2019. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
77%
42-esnek üzenem, hogy megtanultam én is ezt a leckét. Az aszfalt a barátunk :D
2019. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 walk w1th mee ***** válasza:
68%
:DD Kellet menteni téged?xD
2019. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim válasza:
54%

Nem is egyszer. Volt hogy az mtz ami jött kihúzni még az is beragadt.🤣

30/n

2019. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%
Kort nemet
2019. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Igen, p126 al hóban tulforogtam, nem adta ki... az út szélére tolt hóban elakadtam...

Akkoriban kb 22 voltam... Neme? De igen. ..

2020. jan. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

- A Kispolszki igazi kincs volt. Csak el kellet volna ásni jó mélyre.

- Az járt jól, aki eladta.

- A házunk előtt tapsoltunk, miután megtudtuk, hogy a gyártása leállt.


Egy pozitív tulajdonsága volt, mégpedig nem forralta fel a vizet. Indítása bűvészkedést okozott annak, aki kókány módon elszaggatta a bovdent, majd seprűnyéllel indította a masinát. Később persze jöttek a kulcsos indításúak.

Mikor a Holland vonóhorgot tetetett fel a Polskira, majd azzal húzta a lakókocsit. Annyit füstöt az emelkedő előtt még nem láttam.


Egy letűnt autó egy 28 éves srác szájából, aki KORTyolgatta, NEM Ez se igaz, halott ezekről a Lengyel csodákról. Nekünk is volt, de ahogy emlékszem 1-2 hét után a MÉH telepre került.

2020. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%

Én!

Kor, nem!

2020. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem.

Kort nemet.

2020. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!