Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 3 as seria benzinesekbol...

Barob89 kérdése:

Bmw 3 as seria benzinesekbol melyik a megbízható, ajnalott? Melyik ev tipus fogyasztásilag is mukodesileg is?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 12:17
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Az E36 opcióról megfeledkeztem. Hát itt kérdés, hogy egyáltalán tetszik-e neki. Az E46 azért egy szebb, igényesebb autó kívül-belül.

E36-ot akkor ajánlanék, ha szeretné megélni a BMW "huligán" oldalát. Hat henger, sperrt és futóművet alá, és van egy olcsó sportkocsid. Az E46-ban ez a nyers élmény már nem lesz meg, de nem mindenki vágyik erre.

2017. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Nem semmofelekeppen e36 nem kell :) nekem a lenyeg a megbízhatóság fogyasztás ... Ezert se hajtok mint mondtam csak a 6henger hang ..ezert gondoltam 318 Ba csak melyik a jobb motor melyik az erdemesebb. Vagy na nézegetem eggyest is el isnmek a héten egy testvezetesre ot nem probaltam meg aztán abbol is mit erdemes Melyiket szinten az elobb elmpnsott tényekre oszpobtositva . Szal ennnnn hidegen hagy a motorhang es a lóerő . Szep a bwm legszebb nekem ugy érzem ebbe jolereznem magam meg csak memet autoba gondolkodok mas nem kell .csakhat tenyleg itt sok leharcplt van azt tenyleg lehet jobb lenne egy 1 es vmi pakettel meg pofasabb is .
2017. jan. 23. 08:12
 43/43 anonim ***** válasza:

Csak ne érts félre. Elsősorban a 4 hengereseket próbáltam védeni (nem kifejezetten csak a N46-os motort és talán nem csak a BMW háztájáról) és ez előítéleteket eloszlatni. Az interneten eleve azok panaszkodnak sok helyen akiknek gondja van egy autóval és azon belül egy motor típussal. Akiknek nincs velük problémája azok csendben használják elégedetten és ők a nagy többség. Előítélet az 1-es BMW lenézése is mert azok is nagyon jó autók. Egyre több 1-es BMW-t látok és már látszik hogy többé nem divat lenézni.

Az biztos hogy rendezett előélettel elég sok motor vállalható. Most már otthonról még a személyes megnézése előtt le lehet ellenőrizni az autót előszűrésként. Ezt ki kell használni. Ellenőrizhetők a km állások és a kártörténeti előzmények minimális összegért és még eurotax értékbecslést is kérhetünk az interneten keresztül.

Még van egy téma amiről nem volt említés de most aktuális a kitiltások miatt. A motor környezetvédelmi besorolása. Már ez is egy szempont amit jobb figyelembe venni. Nem árt ha teljesíti legalább az euro4-et.

2017. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!