Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autot szeretnek vasarolni. Az...

Autot szeretnek vasarolni. Az elso sajat kis automat. Nincsenek nagy igenyeim, de nem szeretnek tulzasokba se esni. Milyen kocsi legyen?

Figyelt kérdés
max 500 ezerig szeretnek autot venni elso kocsinak. feleslegesnek tartom a jobbakat ilyenkor. van aki ertt hozza, h vasarlasnal mire kell figyelni? mi alapjan nezelodjek az autok kozott? sajnos nagyon nem ertek hozzajuk. 22/L

2017. jan. 19. 06:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy laikusként vettem autót. Nem vagyok se mesemondó, se nepper. És igen, volt aki elküldött a francba, mert kértem, hozza el az autót. De volt aki nem. Ennyi. És még egy. Benne volt a pakliban, hogy olyan baj lesz, amit javíttatni kell, erre volt egy keret félretéve, nem vertem volna magam a földhöz ha felhasználásra kerül.
2017. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Tegnapi okos. Linkelj már nekem ötszázért rendes G Astrát. Köszike.
2017. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Mosqu!to ***** válasza:

"Tegnapi okos. Linkelj már nekem ötszázért rendes G Astrát. Köszike."


Na hali!


Először is: Szeretem az ilyen igazi,magyar virtussal teli,segíteni nem akaró,offtopicos hülye gyerekeket, már bocsi,de mást nem tudok rád mondani...Jöhet a lepontozás! Nem érdekel,nem a pontokért járok ide! (hanem a magyar nyelvért,bár szerintem pont lesz@rod...)


Na és akkor,hogy reagáljak!


Lusta voltam több időt tölteni a hülyeségeddel,de már a kiemeltek között is van belőle bő számmal!


Példa: [link]


Ha nem tetszik,akkor válogass kedvedre a 182 db 500 ezer forint alatti G Astrákból,amik 130 ezer forinttól kezdődnek, igaz kinti papírral gondolom,mert nem néztem bele,de ez már mellékes!


[link]


Mivel ez nem egy BMW fenntartású autó,így megvehető a kintről hozott autó is,mert Magyarország legnépszerűbb autói között van ez a típus mindenhol kapsz hozzá mindent forintokért,az olajcsipegetésen kívül nagy bajai nem szoktak lenni(rozsdát is idevehetném,de a felsoroltak más márkák közül is mind rozsdásodik!!!). Olcsó alkatrészek és a bontóban végig ott állnak a szétbontásra váró darabok!

2017. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Mosqu!to ***** válasza:
(Zárójelben jegyzem meg,hogy egy kis benzines Astrára olyan 120-150 ezer forint a bepapírozás! Piszok könnyű találni egy használható darabot! :) )
2017. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Mivel ez nem egy BMW fenntartású autó,így megvehető a kintről hozott autó is,mert Magyarország legnépszerűbb autói között van ez a típus mindenhol kapsz hozzá mindent forintokért,az olajcsipegetésen kívül nagy bajai nem szoktak lenni"


1. részleteznéd mi az a BMW fenntartású autó?

2. pont, hogy a kategóriájában a BMW a legnépszerűbb és hozzá van a legtöbb és legolcsóbb alkatrész(új és bontott minden)

3. hidd el azon az opelen is lehet épp elég baj, mint egy vele egyidős BMWn is!

2017. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Mosqu!to ***** válasza:

"1. részleteznéd mi az a BMW fenntartású autó?

2. pont, hogy a kategóriájában a BMW a legnépszerűbb és hozzá van a legtöbb és legolcsóbb alkatrész(új és bontott minden)

3. hidd el azon az opelen is lehet épp elég baj, mint egy vele egyidős BMWn is!"



Na,látom még mindig vannak bajok...Sebaj


Én ráérek..kitellik a munkaidőmből! :)



"1. részleteznéd mi az a BMW fenntartású autó?"

- Természetesen! De ez inkább csak Magyarországra igaz (éltem egy rövid ideig Svájcban és ott az E39-emet szinte leszarták és olyan árban csinálták,ami korrekt egy olyan korú autóhoz. , itthon is szervizeltettem ugyanezt az autót..hát horror..meglátták a márkajelet az elején és már jött is a szorzó!) ,hogy még egy régi BMW-t,Mercedes-t vagy Lexus-t is többszörös szorzóval szervizelnek és árulják hozzá az alkatrészeket! ~ Ezt erre értettem,azért egy Opelnél ez nem így van! Ezekhez képest jóval kevesebb!!



"2. pont, hogy a kategóriájában a BMW a legnépszerűbb és hozzá van a legtöbb és legolcsóbb alkatrész(új és bontott minden)"

- Ezzel is vitatkoznék,de akkor ennek a vitának sohasem lesz vége,mert mindketten tudunk érvelni!



"3. hidd el azon az opelen is lehet épp elég baj, mint egy vele egyidős BMWn is!""

- Természetesen elismerem,hogy kilehet fogni szar darabokat! De ezt kilehet fogni 500 ezer alatt és 500 ezer felett is ugyanúgy! Az ár semmire sem garancia! És azt megcáfolnám,hogy ugyanolyan gondok lehetnek vele! Jóval kevesebb elektronikus és kényelmi extra nincs benne,amivel lehetne szopni! És a futóműve is sokkal egyszerűbb,mint egy másik német luxusautónak!

A motorja is egyszerűbb!

2017. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

",hogy még egy régi BMW-t,Mercedes-t vagy Lexus-t is többszörös szorzóval szervizelnek és árulják hozzá az alkatrészeket!"


Onnan kell hátat fordítva menekülni!

Jó boltban, jó szervizben nem így van!

Mostani Bmwm mikor megvettem hibásként első dolgom 2pár motorháztetó teleszkóp vásárlása volt. Gondoltam ezért nem rendelek a szokásos helyekről beugrok a helyi autósboltba. Közli a homokos állatja velem 12e/db áron holnapra tud rendelni. Mondom anyád üdvözlöm küld át este... Másnap útba esett nagyker és a 2db(1pár) kedvezménnyel kijön 4eFt ból!!!!!

Első BMW-m ez, mert jó ár-érétk arányba jutottam hozzá, de Mercit akartam, na most alkatrész vadászat közben megismertem meg pár szerelőt akik filléres áron javítják azoknak akik sima emberek. Nekem mint szerelőnek nem kell, én alkatrész miatt találtam rájuk, de nagyon segítőkészek. Kocsim egész eleje törött volt, gombokért bontott eredeti cuccokat megtudtam venni hozzá! Nem azt kérdezték mikorra és mennyiért hanem hány darabot? :D

Lámpák, sárvédők, motorháztetők, stb. ott voltak a kertjük végében kilószámra gombokért!


Haverom lezúzta a kocsimmal egy idős Opelt! Csak egy első lökhárító és 1db ködlámpa kellett, a fényszoróházát műanyaghegesztettem neki, többit kiegyengettem neki. Lökhárítót nem volt érdemes javítani, mert annyira darabra tört és hiányzott is belőle sok.

Ez egy utolsó évjáratos B vectra!

3X drágább volt neki a lökös, mint nekem, 1db helyen találtunk olcsón, az is 90km távolságra! Mázli volt, pont rá 4napra mentem arra más miatt!(így benzinpénzbe nem került), jah és nem volt színazonos, bár nem fújtuk le mivel még szebb is lett, hogy nem csupa fehér a kocsi. Fehér közeli ezüst lökös volt). Ködlámpa bontva csak párban 5X áron, mint a bmw hez! Új utángyártot ködlámpa is drágább volt mint enyém igaz csak kb. 500Ft tal de akkor is!



"Ezzel is vitatkoznék,de akkor ennek a vitának sohasem lesz vége,mert mindketten tudunk érvelni! "


Ez így igaz sose lenne vége :D

2017. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Mosqu!to ***** válasza:

Mondjuk ebben van valami,hogyha lett volna időm keresgélni,biztos találtam volna olcsóbban is dolgokat,de csak egy hétig voltam Magyarországon... Innentől ez már az Én hibám,ezt elismerem! De már nem akartam kínlódni az ilyesféle ügyekkel,akkor a családhoz jöttem és nem akartam fél heteket a szereléssel tölteni! :)


Nem ismerem annyira az Opel típusokat, nekem csak két fajta volt! (Az egyik ez az Opel Astra G 2.0 16v, a Másik egy Signum 1.9 CDTI). És lehet ezért is volt olyan nagy általánosítás,mivel a G Astra áraival úgy nagyjából tisztába voltam, egyszer törtem le egy tükröt róla (akkor se vezetés közben,hanem ráborítottam egy kis "festő" létrát,na mindegy..:D ) és pár ezer volt az egész ugyanolyan színben és a tükörlappal együtt! :)


Ezért is ajánlottam egyébként be,mert láttam hogy sok van belőle és annyira nem is vészes a javítása/fenntartása az 1.4-es motorral például! És egy fiatalnak szerintem teljesen megfelel! :)


És akkor szeretnék most elnézést kérni,hogy le "hülyegyerek"-eztelek! Nem akarok tovább "veszekedni". :) Félreismertelek egy kicsit szerintem! És elnézést,ha esetleg hülyeségeket mondtam! :)

2017. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem engem hülyegyerekeztél le, hanem a #12est.

Amúgymeg igazad volt a 12es egy hülyegyerek! Van 500ért G astra!(csak keresni kell)

2017. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Mosqu!to ***** válasza:
Ja már látom,bocsánat! Mindkettőtöknek hetes szám van a százalékban és ezt nem figyeltem át rendesen! Akkor fenntartom,mert az viszont egy alaptalanul támadó hozzászólás! :D
2017. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!