Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes egy Suzuki Sx4-et...

Érdemes egy Suzuki Sx4-et lecserélni?

Figyelt kérdés
Egy 2008-as 1.5-ös Sx4-em van 220 000 ezer km-el. A szomszédomnak most eladó a B-s Opel Vectrája, ami 99-es, 1.6-os GL 75 lóerős, 86 000 kilóméterrel, ami tényleg annyi, mert a 18 év alatt szinte a garázsában állt a kocsi. 850 ezret kér érte, friss műszakis. Persze át lesz először azért nézetve, de szerintetek érdemes váltani? Egyébként nagyon tetszik a kocsi.
2017. jan. 21. 23:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Végül is nem vettem meg. S mintha valahol hallottam volna, hogyha tönkre is megy a motorja egy Suzukinak, a motorcsere sem drága. Bár kitudja, az egy, ami zavar ebben a Suzukiban az a motorhang, nagyon idegesítő autópályán, s azért mégis 1.5-ös motor, ami már szerintem nem indokolja, hogy 110-120-nál már vonyítson, ha ez nem lenne, semmi bajom nem lenne a kocsival.
2017. febr. 12. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!