Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szmogriadó esetén a terhes...

Szmogriadó esetén a terhes nőt megbírságolják, ha 04es besorolású kocsival utazik?

Figyelt kérdés

Ha valaki beteg, vagy terhes, dokihoz menne éppen, azzal mi van? Valaki hozzáértő légyszi válaszoljon, feleségem 9 hónapos terhes, agglomerációból mennénk, viszont nem szívesen ültetném be bkv-ézni, de azért ahhoz sincs kedvem, hogy 150 ezres bírsággal szórakozzak.

Kocsim Opel Astra 04es besorolású.



2017. jan. 22. 18:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Hat figyu a szabaly az szabaly. Ha nem mehetsz nem mehetsz, nem tudsz vele mit csinalni. Illetve tudsz, de az draga lesz. Ha meg valaki terhes es eljon az ido, mentot kell hozza hivni es kesz. Vagy: marad a taxi, ismeros, tomegkozlekedes. Ahogy mondani szoktak a terhesseg nem betegseg, hanem allapot, miert tennenek kivetelet vele? Ilyen alapon mindenkinek kivetelt lehetne szabni ilyen-olyan okkal.
2017. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mentő a legegyszerűbb. Vagy egy havernak szólni akinek újabb autója van. Ennyi. Kamerán nem tudod bebizonyítani hogy te most terhes nőt vittél.
2017. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Komolyan nem értem, miért gondolod, hogy neked lehet szabályt szegni, mert terhes a feleséged???

Én egyedül jártam kocsival az utolsó napig (30 km-re volt tőlünk a kórház, szintén agglomerációból). Egy alkalommal benéztem egy kötelező haladási irány táblát, és kamera alapján jött az 50ezres csekk. Mérges voltam, mégsem kezdtem el kuncsorogni, hogy jaj terhes vagyok mindenórás, kórhába mentem éppen. Pedig ez volt az igazság.

Vétettem? Igen. Jogos volt? Igen. Hát befizettem.


Menjetek bkv-val, hidd el sokan használják terhesen is. Vagy ismerős kocsijával. Vagy kockáztass, de ha elkapnak, fizesd ki.

Ha beindul a szülés, hívjatok mentőt.


(én sem tudok kocsival dolgozni menni, ahogy szoktam, mégis megszerveztem holnapra a munkába jutást)

2017. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Még egy lelkes segítőkész kommentelő, remélem a te terhességednél nyilván minden rendben volt és mindent egy perc alatt oldottál meg, full egyedül! Gratulálok!!!
2017. jan. 22. 20:55
 15/19 anonim ***** válasza:
64%
Hát nem váltam életképtelenné, csak azért, mert gyereket vártam. De ha gond adódott volna, mentőt hívok.
2017. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17%
Ha csak ilyen autóra futja, akkor mégis mire vállaltok gyereket? És az első problémakor itt picsogsz? Jesszusom...
2017. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Egy kérdés volt csupán, de több nem lesz. sem hozzászólás. Örültem
2017. jan. 22. 21:21
 18/19 anonim ***** válasza:
65%
Régen se volt ám autó mégis megszülettek a nagyon messzi rokonaid még.
2017. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Bizonyos helyzetekben nem büntetnek, ha mondjuk a szülés indul be, akkor tudtommal vezethetsz biztos nem büntetnek meg. De SZERINTEM ha megállít a rendőr és normális vagy, nem büntet meg, de a kamerával nem lehet mit csinálni (kétlem, hogy ezt figyelné)
2017. jan. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!