Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó a Keeway Matrix robogó?...

Jó a Keeway Matrix robogó? Városba járkálásra, kisebb túrákra használnám!

Figyelt kérdés
Nem szeretnék használtat venni Szlovákiából vagyok és nem találok semmi jót :S Meg pénzem sincs sok...Ennek meg az ára is jó,SportMotor.hu-n is jó véleménnyel vannak róla!!!
2010. máj. 29. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Őszinte leszek, ha gondolod pontozz le.

NE VEGYÉL SEMMI ILYEN NONAME SZART

Amit megéri megvenni az a YAMAHA, HONDA, SUZUKI, és az OLASZOK!

És amiket NEM: keeway kymco rieju yakimoto polymobil jonway sukida és még egy csomó..

Hihetetlenül szarok, az index magától leesik útközben, mert olyan rideg műanyagból van, a motor 5 ezer km-nél meghal akárhogy vigyázol rá, annak a javítása meg 70 ezer lesz.

Haveromé 6-7 litert evett és minden másnap beszart..

Olyanokat csinálnak ezek a noname szarok.. egy éjszaka magától leszív egy drága akksit, és ha az akksi le van merülve még csak BE SE LEHET RÚGNI.

A fékek gyárilag életveszélyesek.

Tizen valahány éves agyonhajtott Honda Dio-n százszor erősebbek a fékek.


Ha meg nincs sok pénzed vegyél használtat ennyi.

Veszel egy Yamaha Jogot, Honda Dio-t, vagy esetleg Simsont.. Sokkal jobban jársz velük, azok az életben nem hagynak ott sehol!

2010. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igaza van az elsonek...es nem lepontozando dolog nemszabad ilyuent venni inkabb vegyel 5-6 eves yamaha, piaggiot s sokkal jobban jarsz mert minoseguk van...
2010. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Köszönöm :D


Egyébként kérdező tényleg ne vegyél ilyen noname szarokat mert nagyon megszopod vele :S

2010. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!És nem pontozok le senkit:D
2010. máj. 29. 19:44
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem keeway tx 50 supermotom van. vadiújon volt véve, de 40km után elkezdett szarakodni. már a gyárból rossz karburátorral lett kiadva. telenyomta olajjal, és 40km elég volt, hogy beszedődjön a kipufogó. aztán néztem, hogy miért csak 20-szal akar menni, mikor a servisben aztmondtak, hogy a 70-80at simán viszi? már 2 hete szervisben van, aztán ha meglesz, kiváncsi vagyok, meddig fog menni. inkább vegyél japánt, mint kínait.
2010. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

mi télen használtan összetörve vettünk Derbi-t 5ezrem ráment. nem volt jó az önindító ja, és aksi is volt hozzá.

7800 kilóméter benne van de úgy megy mint állat. 2006-os évjárat, és NO PROBLEM! vegyél valami olaszt!!

2010. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
bocs, nem 2006-os hanem 1996-os ! (előzö vagyok)
2010. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. máj. 30. 19:12
 9/14 anonim ***** válasza:

Na szóval, én naponta javítok motorokat. Aprilisig Keeway robogókat is szervizeltünk, alap problémák voltak: karburáció, variátor, ékszíj, kipuffogó.

Fékekkel nem volt gond, ám olyan nevezést kapnak egyesek, hogy abs rendszer de ez egy kamu. Semmi valós nincs ezekbe.

Ha jót fogsz ki elmegy ez is egy ideig, de kijelentem egy OLASZ robogó minőségével messz nem ér fel.

2010. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
milyen problémák voltak a karburátorral? és azokkal mit csináltatok?
2010. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!