Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mikor küldik ki a jogosítványt...

Alien892 kérdése:

Mikor küldik ki a jogosítványt postán?

Figyelt kérdés

Már több hete be van adva a kérelem az okmány irodába. Egy kis műanyag kártyát legyártani 100 év? Tudom ezt a kérdést már sokan feltették itt de nem érdekel én is felteszem. Nem tudnának minden megyeszékhelyen létrehozni egy jogosítvány gyárat és akkor nem 15 millioó személyit meg jogosítványt kellene egy helyen legyártani. Vagy másik variáció lehessen vezetni azzal a papírral amit adtak és felőlem küldhetik 3 hónap múlva.


Magyarország jobban teljesít


2014. febr. 4. 11:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

214 hét!

Elég türelmes vagy???


Amúgy nem csak a kártya legyártása tart ennyi ideig, hanem a rendszerbe is be kell vinni az adataidat, hogy most már vezethetsz.

Pont ezért nem lehet vezetni azzal a papírral, mert még nem vagy benne a rendszerben!

2014. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
a rendszerbe akkor bekerülsz amikor az okmányiroda a kezedbe adja azt a papírt amin a fényképed van
2014. febr. 4. 14:47
 13/19 anonim ***** válasza:

# 10 válaszhoz...

a beadástól számított 19. naptári napon értesítettek és másnap kézbesítette a postás. (Pest-megye)

2014. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ez nem igaz, nem tudom honnan vetted.

Tényleg azért nem lehet addig vezetni, mert ha megállít a rendőr, és lekérdezi az adataidat a BM rendszerből, még nem lesz benne, hogy van jogsid!!!!!!!!

Mert nem az az okmányirodai dolgozó fogja bevinni az adataidat a központi rendszerbe, akinek te leadtad a kérvényed...

2014. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Állami Nyomda (Pénzjegy-nyomda) gyártja a személyi igazolványokat....

...nem hiszem, hogy az országban lenne még egy u.ilyen minőséget és biztonságot nyújtó vállalkozás.


A szerződés többek között a személyazonosító igazolvány, a vezetői engedély, a gépjárműtörzskönyv, a lakcímkártya és a forgalmi engedély biankó okmánytesteinek gyártására terjed ki.

[link]


[link]


Sőt...

[link]

2014. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

értem én ,hogy 24 órás de meddig van nyitva?


az én szempontomból beiratkoztam egy autósiskolába kifizettem egy zsák pénzt levizsgáztam mindenből elmentem az okmányirodába kifizettem 4 ezret aztán kaptam egy fecnit


útlevelet meg 1 nap alatt le tudják gyártani

2014. febr. 4. 18:20
 17/19 A kérdező kommentje:
ráadásul a gyakori kérdéseken naponta van egy ilyen kérdés úgyhogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával havonta több tíz ezer embert érint
2014. febr. 4. 18:27
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem is tele van a fa**om már, holnap lesz két hete hogy semmi, ráadásul a státusza sem változott még....
2014. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Most mi van??? Mindenki összevissza beszél! Döntsétek már el hogy mikor van benne a rendszerbe és ne írogassátok a 255. variációt.
2014. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!