Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Piros làmpàn àthajtottam...

Piros làmpàn àthajtottam direkt. Szàmíthatok bírsàgra?

Figyelt kérdés

A XIII. keruletben van egy Lidl.

A parkolóból kifelé a Vàci útra làmpa.

Ezt a làmpàt 4 hete (pontosan 23-àn karàcsony elott) valamiért àtàllítottàk ès a szokàsos perc helyette 12 (!!) percenként vàlt zoldre.

Ez nem vicc.


Eloszor azt hittem elromlott a làmpa.

Màsodszor màr tudtam.

Tobb alkalommal a tobbi autós nem vàrja ki a zoldet, néhany perc utàn fogja magàt és àthajt a piroson.


Ma én is ezt tettem, mert siettem.


2022. jan. 22. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha látott rendőr és megállított. Ezt be kéne jelenteni, hogy használhatatlanul van beállítva az a lámpa is, mint sok másik és akkor van pár százalék esélye, hogy megcsinálják rendesen mielőtt lenne pár baleset. Bár nem hiszem…
2022. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendor nem làtott, attol tartok direkt csinàltàk, hogy a turelmetlen autosokat majd jól le lehessen foto ni ès buntetni piroson való àthajtàsért.


De valóban nagyon èrdekes. Mire vàlt a làmpa zoldre, az egèsz parkolóból a bejàrattól a làmpàig àll az autósor... Régebben volt 4-5 varakozó autó, most lett 25 leszàmítva azokat, akik àthajtanak..

2022. jan. 22. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Rengeteg ember szokott áthajtani piroson. Ha rendőr látta az baj. Ha össze mész valakivel az még nagyobb baj. Néha amikor nagyon sietek van hogy átmegyek de csak úgy ha éppen akkor váltott pirosra. Viszont volt már olyan többször is még volt aki jött utánam. Annyit nem nyerek vele mint amennyire rizikós.
2022. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy érzékelős?

Városkapu, vagy melyik lidl?

2022. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét lámpánál (Árva utcai és a vasút melletti) van hurok, szóval valaki balfåsz lehetett és nem állt az érzékelő fölé.
2022. jan. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!