Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ilyen esetben nekem hatodik...

Ilyen esetben nekem hatodik emberként ki kell szállnom segítenem vagy jól tettem, hogy tovább mentem?

Figyelt kérdés

Előttem egy autóval egy robogós alól kicsúszott a motor és bár nem nagy sebességgel de oldalra vágódott.

A robogós egyből felpattant, a járdán sétálók közül azonnal 4en rohantak oda és az előttem haladó autós aki előtt közvetlenül történt a baleset, ő is kiszállt hozzá és már le is mentek se perc alatt a járdára.

Én megálltam mögöttük és figyeltem egy fél percig, hogy kellhetek e oda de én úgy ítéltem meg, hogy nincs nagy baj és elég 5 ember is így lassan kikerültem az előttem megálló autóst és továbbhajtottam. Mögöttem mindenki így tett.


Mit gondoltok? Jól tettem vagy mivel láttam mi történt így oda kellett volna menjek?



2023. aug. 17. 11:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 én vízszintesen szoktam tartani, úgy jobb a felvétel :D


Kérdező, (és innentől viccen kívül), nyilván ha közvetlen előtted történik valami, akkor meg kell állni, ha látod, hogy nincs ott még senki. De ha már egyértelmű, hogy van ott nem egy-nem két ember, akkor felesleges 186.-ként odatobzódni és szaporítani a tömeget. Kivéve, ha tudsz tenni valami olyat egy baleset kapcsán, amit egy átlagember nem. Tehát kb. ahogy az #1 írja.

2023. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 igenám, de a mobillal videózók 96%-ának VVS-e van!!!!!!
2023. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!