Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan reágáltok, ha egy...

Hogyan reágáltok, ha egy koccanás áldozatai vagytok?

Figyelt kérdés

Ma elegánsan nekihajtottam az előttem állónak a pirosnál. Ne kérdezzétek hogy csináltam, nem tudom...ebsztam. A kár nem tűnik túl komolynak, a rendszámtartó törött el, meg kicsit behorpadt a műanyag lökhárító.

Kicsit bepánikoltam, hogy most tuti leordítják majd a fejem, és az egész város hallani fogja. Persze azonnal kiszálltam, elismetem, hogy az én hibám, bocsánatot kértem, és biztosíottam afelől, hogy kártalanítom. A fickó a várokozásommal ellentétben teljesen jófej volt, mondta, hogy nem haragszik, majd a biztosító megcsinálja, és hogy megtörténik az ilyen. Végig nyugodt és kedves volt.



2023. aug. 29. 18:05
1 2
 11/13 bazaltkaroly ***** válasza:

Baleset bárkivel megtörténhet. Mindenki pánikol, mert ez alap emberi reflex.

Szokták mondani angolul, hogy "a kiöntött tej felett fölösleges sírni". Megtörtént, nem húztál el, elismerted, ezért egy normális ember nem fogja letépni a fejed. Halottam már olyan esetekről is, hogy a károsult (kisebb kár, leharcoltabb autóval) azt mondta, hogy hagyják, nem kell semmit intézni, és tovább mentek.

2023. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azt kell tudni, hogy az automon festekhibas a hatso lokharito, plusz repedt is.

Ha valaki meghuzza es ugy szall ki az autojabol, hogy bocs haver, balfsz voltam, szo nelkul elengedem.


De ha ugy, hogy nincs semmi baja ennek szrnak, akkor rendor.

2023. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
54%
Velem is ez történt a napokban, 1 éve van jogsim egy kis koccanás volt. Hajtottam be a körforgalomba és tisztára nem láttam az autót ő még fel is gyorsított. Elismerem, hogy az én hibám volt. Csak a fényszóróm tört be az illető autóján meg csak horzsolás volt. Higgadtan megbeszéltük, elmentünk a biztosítohoz. Elvitte az autót szervizbe és ennyi. Nyilván rossz érzés de ez mindenkivel megtörténhet.
2023. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!