Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit kaphatok ebből szerintetek ?

Mit kaphatok ebből szerintetek ?

Figyelt kérdés
Meg augusztusban elütöttem 20km/h órával egy embert földúton kiszálltam ott voltam kb fel óráig nem fogadta a segítség nyújtást nagyon részeg volt , elzavart, eljöttem, 1 óra múlva hívott rendőrt mentőt mikor már én dolgoztam utólag derült ki behívtak kihallgattak elmondtam mi történt sötétben kivilágítatlanul állt az úton biciklijevel viszont nem volt már fiatal olyan szerencsétlenül esett hogy eltörött a lába állítólag mit kaphatok belőle szerintetek ?

jan. 16. 13:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jah 7 éve Soförködöm soha egy koccanásom sem volt ebből élek :) azért is tartok
jan. 16. 13:46
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudta megmondani ki volt és nem annyi, hogy "egy autó"?
jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ismert engem és 2 tanú is volt egy másik alkesz akivel ott ivott és egy Neni aki akkor jött szemben
jan. 16. 13:56
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nagyon pech. Viszont ő mondta, hogy jól van, segítségnyújtás megtörtént, azt nem tudják rádfogni. Bírótól függ mit kapsz, lehet elveszik a jogsidat. Hogy nem láttad?!
jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mint írtam földúton történt közvilágítás nem volt lassan mentem viszont lehet hihetetlen de folyt az orrom allergia szezonban történt és nyúltam volna a zsebkendőert ami a jobb oldali ajtóban volt előtte nem láttam sötét ruhába volt pedig nagyon jó a szemem nemtudom ensem hogy nem vettem észre lehajoltam mire felnéztem puff
jan. 16. 14:21
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Legközelebb megállsz orrot fújni és nem vezetsz vakon.
jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem ,csak nem ez volt a kérdés nem oktatást kertem képzeld napi 600 km tert teszek meg autópályán mint mondtam ez a munkám aztán 20 al esek bele egy ilyenbe ha minden allergia szezonban 2 percenként megállnek a pályán vicces lenne úgyhogy engem ne oktass ki :)
jan. 16. 14:42
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Első óra jogsinál. Személyi sérüléses balesetnél rendőrt hívunk, bárki bármit mond. Drága tanulópénz.

Azt meg ne reklámozd, hogy te menet közben átmászol a jobb oldali ajtóig.

Az meg extrán aggasztó, hogy így sofőr valaki.

jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Nyolcasnál a pont. Persze most sem a kérdező a hülye, hanem mindenki más.
jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én azt tudom hogy hibáztam , nem potyara tettem fel a kérdést ennek mi lehet a következménye nem azt hogy rosszul csináltam e valamit !:)
jan. 16. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!