Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit kaphatok ebből szerintetek ?

Mit kaphatok ebből szerintetek ?

Figyelt kérdés
Meg augusztusban elütöttem 20km/h órával egy embert földúton kiszálltam ott voltam kb fel óráig nem fogadta a segítség nyújtást nagyon részeg volt , elzavart, eljöttem, 1 óra múlva hívott rendőrt mentőt mikor már én dolgoztam utólag derült ki behívtak kihallgattak elmondtam mi történt sötétben kivilágítatlanul állt az úton biciklijevel viszont nem volt már fiatal olyan szerencsétlenül esett hogy eltörött a lába állítólag mit kaphatok belőle szerintetek ?

jan. 16. 13:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
börtön
jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Eltiltás szinte biztos.

Egyébként meg kérdezd az ügyvédedet.

jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Remélem lesz is belőle valami, ha hivatásos sofőr ilyen szerencsétlen, figyelmetlen.
jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha így adtad elő akkor biztos hogy megbüntetnek.

Ekkora baromságot nem szabad mondani hogy nyulkáltál a másik ajtóhoz.

Ez olyan mintha telefonálnál mert elvonja a figyelmed.

Simán csak annyit kellett volna mondani hogy xx km-rel mentél és nem lehetett látni a sötét miatt !!!

jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#10: Dehogy tudod, meggyőződésed, hogy tök rendben van, hogy mindennel is foglalkozol, csak az úttal nem.
jan. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt én sem értem, hogy ha allergiás vagy, akkor miért a másikoldali ajtóban tartod a zsebkendőt, miért nem olyan helyen ahonnan vezetés közben is kényelmesen eléred, ha már nem akarsz addig sem megállni?!
jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!